01 Haziran 2020, Pazartesi

The House Hotel Bomonti’den büyüklerimize destek

The House Hotel Bomonti’den büyüklerimize destek
Kerten Hospitality’nin İstanbul’un modern ruhunu yansıtan Bomonti’deki butik otel markası The House Hotel Bomonti, Koronavirüs salgını sebebiyle dışarıya çıkamayan semt büyüklerinin market ve eczane gibi ihtiyaçlarını gidermek için kendi otel çalışanlarını görevlendirdi.

The House Hotel Bomonti, civarda yaşayan, market, eczane veya doktora gitmek için dışarı çıkmaya ihtiyaç duyan, semt büyüklerine destek olmak için kendi otel çalışanlarıyla hizmet vermeye başladı. Koronavirüs (Covid-19) salgını sebebiyle içinde bulunduğumuz bu zor dönemde restoran çalışanları, kat görevlileri ve hatta danışmadaki otel yetkilileriyle Bomonti’nin büyüklerine destek veren The House Hotel Bomonti, bu süreçte oteli arayanların yardımına koşmaya devam edecek.

Koronavirüs salgını başladığında Türkiye’de bulunan ve bu yüzden de kendi ülkesine dönüş yapamayan Kerten Hospitality’nin globaldeki Genel Müdürü Marloes Knippenberg, konuyla ilgili şunları söyledi: “İçinde bulunduğumuz bu zorlu dönemi birbirimize destek olarak ve güçlü durarak atlatacağımıza inancım sonsuz. Bugün tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını da elbet bir gün bitecek. O gün geldiğinde yeniden tesislerimizin ve Bomonti’nin tadını hep birlikte çıkarmaya devam edeceğiz. Fakat o güne dek sorumluluklarımızı bilerek, önlemlerimizi alarak, umutlarımızı ve hayallerimizi koruyarak, çevremizde desteğe ihtiyacı olanların yanında olacağız. Komşularımızın güvende, sağlıklı ve iyi olması bizim için her şeyden daha önemli.”

Bomonti civarında yaşayan ve yardıma ihtiyacı olan büyüklerimiz, aşağıdaki numaradan veya mail adresinden The House Hotel Bomonti çalışanlarını arayarak destek isteyebilirler.

İletişim: 0536 566 77 48

Yorum Yaz

 
 
  captcha