Shake Shack’ten bahara özel lezzet

Shake Shack’ten bahara özel lezzet
24 Nisan 2018, 13:38
Dünyanın en lezzetli hamburgerini “yolüstü hamburgercisi” konsepti ile Türkiye’ye getiren New York’un ünlü gurme hamburgercisi Shake Shack, baharı yeni bir burger ile karşılıyor; SmokeShack Burger...

Yüzde 100 Angus dana etinden yaptığı hamburgerlerle 2004‘te New York’ta başladığı hikayesine İstanbul’da devam eden Shake Shack, gurme hamburgerlerin İstanbullular tarafından da sevilmesiyle beraber, kısa zamanda 3 mağazaya ulaştı. Lezzetli hamburgerlerinin yanı sıra hot dog ve custard’larıyla da ünlü Shake Shack restoranlarında, klasik tatların dışında İstanbul’a özgü seçeneklere de yer veriliyor. Et yemeyenler için vejeteryan hamburgerine de yer verilen mönüde, yemek sonrası vanilyalı ve çikolatalı yoğun Shack dondurmasından taze olarak hazırlanan lezzetli concrete’ler de beğeni topluyor.

Nisan itibariyle mönüye afili bir giriş yapan SmokeShack Burger; füme dana bacon, doğranmış kiraz biber ve ShackSos eşliğinde sunulan leziz Cheeseburger ile hamburger deneyimini başka bir boyuta taşıyor. Bacon severlerin bahar aylarında müptelası olacağı SmokeShack Burger’i, Shake Shack’e özel Crinkle Cut patates ve içeceklerle tamamlayarak lezzeti doruğa çıkarmak mümkün.

www.shakeshack.com

Yorumlar