Boğazda iftarın güzelliğine gerçek tatlar katın

Boğazda iftarın güzelliğine gerçek tatlar katın
Ramazan ayının geleneksel iftar sofraları bu yıl ‘gerçek’ lezzet tutkunlarının adresi Atelier Real Food’da. The Ritz-Carlton, İstanbul’un boğaz manzaralı restoranında geleneksel iftar mönüleri ziyafete dönüşüyor.

The Ritz-Carlton, İstanbul, Ramazana özel mönüleriyle iftar davetlerini lezzet şölenine dönüştürüyor. Dünyanın farklı ülkelerinden getirilen, iftar sofralarının en özel tadı olan hurma, geleneksel şerbetler, taş fırından çıkan pideler, soğuk ve sıcak mezelerle başlayarak börekler, Tire köftesi, piliç sarma veya ızgara kuzu gibi özenle hazırlanmış ana yemeklerle devam edeceğiniz mönüde pek çok seçenek bulunuyor. İftarın tatlı finalinde ise Maraş dondurmalı Hatay künefe ve Ramazan’ın geleneksel lezzeti, Güllaç yer alıyor.

Şirket veya ailecek katılacağınız Atelier Real Food’un konforlu, ferah ve şık ortamında panoramik boğaz manzarasına karşı ağırlanırken, kişi sayısı 40 ve üzeri gruplar için de özel ‘iftar büfesi’ kuruluyor. Size de kıymetli iş arkadaşlarınız ya da dostlarınızla masa başında sabırsız dakikaları keyifle beklemek kalıyor.

İletişim: 0212 334 41 88

Yorum Yaz

 
 
  captcha