Polat Erzurum Resort Hotel’de kayak sezonu açıldı

Polat Erzurum Resort Hotel’de kayak sezonu açıldı
Türkiye’nin en gözde kayak destinasyonlarından Palandöken’de; muhteşem bir kış tatili geçirmeniz için Polat Erzurum Resort Hotel yenilenen yüzüyle sizleri bekliyor.

Kristalize kar dokusuna sahip Palandöken’in en güzel konumunda ve İstanbul’dan sadece 2 saat uzaklıkta bulunan Polat Erzurum Resort Hotel; lobisinde ve Şömine Bar’da gerçekleştirdiği renovasyon çalışmalarıyla misafirlerine kusursuz bir konaklama deneyim vaat ediyor. Modern ve güvenli dört kişilik liftleri, otelin hemen önünde yer alan telesiyej sistemi, herkesin ısıtmalı özel dolabı olduğu 500 metrekarelik modern kayak odası, dağ manzaralı kafesi Snowdeck ve karda çocuk oyun alanı ile Polat Erzurum Resort Hotel kayak tutkunlarının vazgeçilmez adresi. Suni karlama sistemi sayesinde kış sezonu boyunca kesintisiz kayak keyfi sunan otelde, pistlerin ışıklandırılmış olması sebebiyle gece kayağı da yapılabiliyor.

Kolay, orta, zor kategorilerinde toplam 22 adet pist olan Palandöken’de dört adet de doğal pist bulunuyor. Otele ait olan telesiyej sistemiyle Palandöken kayak merkezinde bulunan kayak noktalarına kolay ve hızlı ulaşım sağlanıyor. Ayrıca Erzurum Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan pistlerde ücretli olarak kayak yapılabiliyor. Kristalize kar dokusunda 12 km’lik kesintisiz kayak yapabileceğiniz Palandöken kayak merkezinde, toplam pist uzunluğu 50 km’yi bulmaktadır.

www.polaterzurumresorthotel.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha