HORECA sektörü için ilham verici tasarımlar Zuchex'te

HORECA sektörü için ilham verici tasarımlar Zuchex'te
Türkiye ekonomisinin en önemli ihracat kalemlerinden birisi olan Turizm sektörü, ihtiyaç duyduğu araç, gereç ve ekipmanları, ZUCHEX 2023’te bulacak!

“İlk Gören Sen Ol” mottosuyla 33. kez kapılarını açmaya hazırlanan Uluslararası Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Zuchex, alanında Türkiye’nin lider üreticilerinin HORECA sektörüne yönelik ilham verici tasarımlarına da ev sahipliği yapacak. 14 – 17 Eylül tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleşecek fuarda, ev ve mutfağa dair en yeni tasarımların yanı sıra otel, restoran ve kafelerin ihtiyaç duyduğu mutfak ürünleri, masa üstü sunum ve servis ekipmanları ile aksesuar setlerine yönelik kurumsal çözümler de sergilenecek. Zuchex 2023’ü ziyaret edecek sektör profesyonelleri, HORECA ile ilgili yeni koleksiyonları ve fark yaratan tasarımları, onların üreticisi firmaların standlarında yerinde görme ve avantajlı koşullarla doğrudan satın alma fırsatı bulacak.

Tarsus Fuarcılık tarafından T.C. Ticaret Bakanlığı, Zücder (Züccaciyeciler Derneği), İMMİB (İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri), ve KOSGEB destekleriyle bu yıl 33.’sü yapılacak Zuchex’e, yurt içi ve yurt dışından 1.200’ün üzerinde marka katılacak. HORECA sektörüne yönelik ürünler sunan firmaların da yer aldığı fuarda, başta otel genel müdürleri ve satın almacıları olmak üzere tüm sektör profesyonelleri, otel, restaurant, kafe gibi tesislerin ihtiyacı olan ürünleri Zuchex 2023’te uygun maliyetlerle tedarik edebilecek.

Yorum Yaz

 
 
  captcha