Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa Göl Evleri; huzura kaçışın adresi

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa Göl Evleri; huzura kaçışın adresi
Haziran ayında ilk kez misafirlerini ağırlayacak Hilton Dalaman Göl Evleri, izole tatili tercih edenlerin gözdesi olmayı hedefliyor. Tamamı havuzla çevrili, kendilerine ait özel iskelesi ve bahçesi bulunan, misafirlerin tüm konforu düşünülerek hazırlanmış Göl Evleri, konforu doğayla iç içe deneyimlemeye davet ediyor.

Akdeniz ve Ege’yi birbirinden ayıran Dalaman Çayı’nın kenarında kusursuz konforuyla Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa, yaza huzurlu ve sakin başlamak isteyenlere mükemmel bir fırsat sunuyor. Yeni dönem hijyen anlayışıyla küresel olarak geliştirilen ‘Lysol Koruması ile Hilton CleanStay’ programı ise tatilinizi güvenilir bir ortamda geçirmenizi sağlıyor. Check-in’den check-out’a kadar kapsamlı sağlık ve güvenlik protokollerini devreye alarak tüm yatırımlarını gerçekleştiren Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa, güvenilir tatilin adresi oluyor.

Yeni dönem hijyen anlayışı

Misafirlerinin daha da temiz ve güvenli bir konaklamanın keyfini çıkarmalarını sağlamak için, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan ilgili tüm yetkililerin yönlendirmelerini takip eden Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa, en yüksek temizlik ve hijyen standartlarını koruyarak, geliştiriyor ve sıklaştırıyor. Misafirler, termal kameralarla karışlanıp özel dezenfeksiyon alanından geçerek otele giriş yaparken tüm ortak alanlar, nano teknolojiye sahip sertifikalı hastane sınıfı ve yükseltilmiş protokollerin kullanıldığı temizlik ürünleri dezenfekte ediliyor. Sosyal mesafe koşulları misafir kabulunden, odalara, restoranlara, plajdan asansörlere kadar her alanda uygulanırken görevliler, maske ve tek kullanımlık eldivenlerle hizmet veriyor.

Yeni dönem tatil anlayışı; izole ve doğayla iç içe

Denizin eşsiz mavisinin yemyeşil bir bitki örtüsü ile buluştuğu 176 dönüme yayılmış Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa’nın 130 dönümü, aromatik, tropikal ve endemik bitkilere ev sahipliği yapıyor. Tatilinizi doğayla bütünleşerek geçirirken konfor ve rahatlığınız için de herşey düşünülmüş. 650 metre uzunluğundaki özel kum plajı, gün boyunca özel servis almak isteyen misafirler için tasarlanmış sahil Gazebo evleri ile denizin keyfini sadece sevdikleriyle geçirmek isteyenlere eşsiz bir olanak sağlıyor.

Sakin bir yemek isteyenler için iddialı lezzetleri ile beş farklı a la carte restoranıyla hizmet veren Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa, misafirlerinin beslenme alışkanlıklarına yönelik olarak alkali, vejetaryen ve vegan büfe seçenekleri de sunuyor. Kendi bahçesinde ekolojik tarımla yetiştirdiği tüm sebze ve meyveleri mutfağında kullanarak sağlıklı yaşam mottosunun günümüzde daha fazla benimsenmesinin de öncülerinden olmayı sürdürüyor.

Uzun süre aklınızdan çıkmayacak, ruhunuza iyi gelecek doğayla içiçe bir tatil için Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa sizleri bekliyor.

https://www.hilton.com.tr/oteller/turkiye/mugla/hilton-dalaman-sarigerme-resort-spa/

Yorum Yaz

 
 
  captcha