27 Şubat 2020, Perşembe

Hemera Beach Restaurant, rengarenk bir gurme turuna davet ediyor

Hemera Beach Restaurant, rengarenk bir gurme turuna davet ediyor
Hemera Beach Restaurant, dünyanın dört bir yanından gelen lezzet avcılarını, çağdaş “Asya Pasifik” mutfağının zengin lezzetleri ile Ege üzümlerinden yapılan özel şaraplar ve bölgedeki doğal bitkilerden gelen tatları eşleştirerek buluşturuyor.

Çeşme’de Haziran ayında kapılarını açan Reges, a Luxury Collection Resort & SPA, Çeşme, ikonik mimarisi ve deniz kenarındaki ambiyansıyla Hemera Beach Restaurant’da unutulmaz bir gastronomi deneyimi sunuyor. Hemera; dünyanın dört bir yanından gelen lezzet avcılarını, çağdaş “Asya Pasifik” mutfağının zengin lezzetleri ile Ege üzümlerinden yapılan özel şaraplar ve bölgedeki doğal bitkilerden gelen tatları eşleştirerek buluşturuyor.

Çağdaş “Asya Pasifik” mutfağının klasiklerini, bölgenin yerel üreticilerinden temin edilen taze ürünlerle yorumlayan Reges’in hünerli elleri, okyanusları kucaklayan tropikal iklimlerin kalbinde rengarenk bir gurme turuna çıkarıyor.

Misafirlerine Ege Denizi ile iç içe, sofistike ve çağdaş bir Uzak Doğu gastronomi keyfi vadeden Hemera Restaurant, sunduğu lezzetlerin yanı sıra caz sound’undaki programlarıyla da Çeşme gecelerinin uğrak adreslerinden biri olmaya aday.

reges.com.tr

Yorum Yaz

 
 
  captcha