15 Temmuz 2024, Pazartesi

Günaydın yenilenen logosuyla etseverleri ağırlamaya devam ediyor

Günaydın yenilenen logosuyla etseverleri ağırlamaya devam ediyor
Türkiye’nin et konusundaki iddialı restoranlarından Günaydın, yenilenen logosunu misafirlerinin beğenisine sunuyor. Günaydın’ın yeni kimliği; markanın gelişime açık, yenilikçi ve dinamik yapısını yansıtıyor.

Türkiye’de 40’ı aşkın restoranıyla etin güvenilir adresi olan Günaydın, yenilikçi yapısıyla yurtdışı yatırımlarının yanı sıraTürkiye’de de büyümeye devam ediyor. Yıllardır süregelen uzmanlığıyla Türkiye’de etseverlerin öncelikli tercihlerinden olan Günaydın’ın yenilenen logosu modern çizgilerden ilham alıyor.

Yüksek kaliteli et seçenekleriyle Günaydın, her kesime ve damak tadına ulaşabilmek adına misafirlerine kasap&steakhouse, köfte&döner ve kebap olmak üzere üç farklı konsept sunuyor. Kurulduğu günden bu yana en iyiye ulaşabilmek adına kendini geliştirmeye devam eden Günaydın, yurtdışında yaygınlaşmayı ve bir dünya markası olmayı hedefliyor. Bunun bir adımı olarak 2016 yılının Aralık ayında Dubai’de ilk restoranını açan Günaydın, Türk Mutfağı’nın ve yöresel lezzetlerinin yurtdışında tanıtılması için çalışmalarına devam ediyor. Yurtdışı yatırımlarının yanı sıra Türkiye’de de büyümeye devam eden Günaydın’ın yeni restoranları arasındaCapitol,EmaarSquare ve Kalamış şubeleri yer alıyor.

Günaydın’ın yenilenen ve daha da modernleşen kimliği; markanın gelişime açık ve dinamik yapısının altını çiziyor. Yeni logonun damgayı çağrıştırması ise Günaydın’ın kalite iddiasını tescillediğine yönelik algıyı destekliyor.

İstanbul’un Bostancı semtinde kasap dükkanı olarak faaliyete başlayan Günaydın, o günden bu yana Türkiye’de et konusundaki uzmanlığını koruyor. Günaydın’ın kurucu ortağı Cüneyt Asan, 1965 yılında modern ortamda en kaliteli eti sunma hayali ile yola çıktıklarının altını çiziyor. ‘Etin Profesörü’ olarak anılan Asan, “Yurtdışı yatırımlarımızın yanı sıra Türkiye’de de büyümeye devam ediyoruz. Modernleşen marka kimliğimizle daha fazla noktada Günaydın kalitesiyle misafirlerimize kusursuz hizmet sunabilmek için durmaksızın çalışıyor ve kendimizi yeniliyoruz” diyerek Günaydın’ın yeni kimliğiyle ilgili heyecanını belirtiyor.

Sağlıklı beslenmek için doğru eti seçmenin çok önemli olduğuna da değinen Asan, konuyla ilgili “Yediğiniz etin kaliteli, lezzetli ve sağlıklı olması, öncelikle temin edildiği hayvanın ırkı ve nasıl beslendiğiyle doğrudan orantılıdır. Ek olarak hayvanın doğru beslenmesi, hijyenik ve doğru yöntemlerle kesilmesi, standartlara uygun bir dinlendirme ve pişirme sürecinden geçmesi şarttır. Ne yerseniz o olursunuz. Mutlu ve sağlıklı olmanın sebebi mutlu yemekten geçiyor” ifadelerini kullanıyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha