Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort başarılarını ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor

 Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort başarılarını ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor
Doğanın huzur veren atmosferinde ayrıcalıklı hizmetleri ile öne çıkan Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort, 2022 International SPA & Beauty Awards’ta, Best Turkish SPA kategorisinde ödülünü almaya hak kazandı.

Özgün mimarisi ve dekorasyon anlayışı ile misafirlerine en üstün hizmet kalitesini sunmayı amaçlayan Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort, yeni ödüller almaya devam ediyor.

Elite World Sapanca son olarak 2022 International SPA & Beauty Awards’ta, Best Turkish SPA kategorisinde ödülünü alarak başarılarını bir kez daha taçlandırdı.

Bu özel ödüleilişkin açıklamalarda bulunan Elite World Hotels Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Emel Elik Bezaroğlu, “Elite World Hotels olarak yeni ödüller kazanmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Uluslararası otel zinciri olma yolunda emin ve güçlü adımlarla ilerliyoruz. Ayrıca hizmet kalitemizi, başarılarımızı sürdürülebilir kılmak ve mevcut konumumuzu üst seviyelere taşımak için yatırımlarımızı artırıyoruz. Tüm bu çalışmalarımızı gerçekleştirirken misafir memnuniyetimizi en üst düzeyde tutmak bizim en önemli misyonumuz. Konuklarımıza hayallerinin ötesinde bir deneyim yaşatmak için sürekli çalışıyoruz” dedi.

Yorum Yaz

 
 
  captcha