29 Eylül 2022, Perşembe

Argos in Cappadocia; Her mevsim bambaşka bir Kapadokya deneyimi

Argos in Cappadocia; Her mevsim bambaşka bir Kapadokya deneyimi
Kapadokya’nın her mevsim tüm güzelliklerini deneyimleme fırsatı tanıyan ve “İçinden köy geçen otel” olarak anılan Argos in Cappadocia, konuklarına güvenilir, korunaklı ve her biri farklı manzara ve dekorasyona sahip konaklarıyla büyülü bir yolculuğa davet ediyor.

Volkanik tüflerin yarattığı, rüzgar, kar ve yağmurun binlerce yılda nakış gibi işlediği benzersiz coğrafyası ile Kapadokya dünyanın en ilginç ve güzel doğal güzelliklerine sahip. Bölgenin en yüksek yerleşim yerlerinden olan Uçhisar’da konumlanan Argos in Cappadocia, Güvercinlik Vadisi ve Erciyes Dağı’nı gören manzarasıyla konuklarına bu coğrafyayı en güzel şekilde deneyimle imkanı sunuyor. Otelin kendine ait terası, bahçe ya da avlusu bulunan her biri farklı manzara ve dekorasyona sahip 51 odası bulunuyor. Bu odalar yaşanılan bu pandemi döneminde konuklara güvenilir bir ortam sunulmasına da olanak sağlıyor. Ayrıca yaşam alanlarını birbirine bağlayan peyzajı, otantik yerleşime olan sadakati, incelikli estetik iç dekorasyonunun yanı sıra havuz bulunan odalarıyla misafirlerine farklı bir deneyim yaşatıyor.

Yıllarca hatırlanacak benzersiz bir deneyim

Argos in Cappadocia’da otelden çıkmadan da bölge hakkında birçok fikir elde edinebilirsiniz. Bezirhane, Şapel, Müze Salon gibi alanlarında tarihin izlerini sürebilirsiz. Ya da Kapadokya’nın mistik havasını vadi yürüyüşleriyle taçlandırabilirsiniz. Kavak Konak’ın terasındaki sıcak havuzuyla Güvercinlik Vadisi ve Erciyes manzarasına karşı havuz keyfi de otelin sunduğu diğer bir alternatif oluyor. Argos in Cappadocia ayrıca doğum günü etkinlikleri, özel kutlamalar, barbekü keyfi gibi her türlü özel etkinliğe uygun programlarla ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor. Otel, rengarenk balonların manzarasına karşı havuz keyfi, hamam ve terapi odası, gün doğumu kahvaltısı, vadi yürüyüşleri ile yıllarca konuşulacak bir deneyim vadediyor.

Sunduğu atmosferi lezzetli yemeklerle taçlandırıyor

Argos in Cappadocia’da Seki Restaurant ve Lounge konuklara lezzetli bir deneyim vadediyor. Bu mekan büyüleyici Güvercinlik Vadisi manzarası eşliğinde, eski bir köyün kalbinde konuklarına lezzetli bir deneyim yaşatıyor. Ayrıca yemekler ödüllü şaraplar eşliğinde servis ediliyor.

www.argosincappadocia.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha