02 Şubat 2023, Perşembe

Arby’s Türkiye’de fark yaratmaya devam ediyor

Arby’s Türkiye’de fark yaratmaya devam ediyor
TAB Gıda güvencesiyle Türkiye’deki tüketicilerin damak tadına uygun yeni ürünler geliştiren Arby’s, mönüsüne eklediği Füme Kaburga etinden yapılan Peynirli Baget ve Klasik Sandviç ürünleriyle Türkiye’de fark yaratmaya devam ediyor.

TAB Gıda güvencesiyle, Türkiye’de sekiz yıla yaklaşan tecrübesi ile hizmet veren Arby’s ülke geneline yayılmış restoranlarıyla müşterilerine yeni ve farklı lezzetler sunmaya devam ediyor. Arby's’in son olarak mönüsüne dahil ettiği füme kaburga etinden yapılan Peynirli Baget ve Klasik Sandviç ürünleri, damak tadına düşkün Arby’s tutkunlarını yeni ve farklı bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

Türk damak tadına uygun yeni iki ürün

Türkiye’deki müşterilerini farklı ürünler ve yepyeni gurme tatlarla buluşturmayı sekiz yıldır amaç haline getiren Arby’s, bu kez ülke geneline yayılmış 50’nin üzerinde restoranında müşterilerinin karşısına 16 saat ağır ağır fırınlanmış, özel tekniklerle fümelenmiş kaburga etinden hazırlanan Peynirli Baget ve Klasik Sandviç ile çıkıyor. Füme kaburga etiyle hazırlanan Klasik Sandviç susamlı ekmek arasında, domates ve turşuyla servis edilirken, Peynirli Baget ise yine füme kaburga eti lezzetiyle baget ekmeği arasında mozzarella peyniri konularak müşterilerin beğenisine sunuluyor.

www.arbys.com.tr

Yorum Yaz

 
 
  captcha