19 Haziran 2024, Çarşamba

The Stay Warehouse “Tiyatro Hafta Sonu”na ev sahipliği yapacak.

 The Stay Warehouse “Tiyatro Hafta Sonu”na ev sahipliği yapacak.
The Stay Warehouse, Çeşme’nin en merkezi ve göz alıcı bölgesi Alaçatı’da, özgün tasarımı ve doğal ambiyansıyla birbirinden özel iki oyuna; Sınırlar ve Sevgili Arsız Ölüm Dirmit ile 24 – 25 Kasım’da “Tiyatro Hafta Sonu”na ev sahipliği yapacak.

Samimi ve tasarım odaklı mekanlarda konaklama deneyimi sunan The Stay otellerinin sadece bir konaklama değil aynı zamanda bir yaşam tarzı deneyimi sunan destinasyonu The Stay Warehouse, “sanata destek” misyonuyla kültür sanat etkinliklerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

The Stay Warehouse’un, Alaçatı’da, kış döneminde de misafirlerine benzersiz bir deneyim yaşatmayı hedefleyerek sürdürdüğü “Tiyatro Hafta Sonu” etkinliğine özel kurulacak sahnede; 24 Kasım Cuma günü Sınırlar, 25 Kasım Cumartesi günü Sevgili Arsız Ölüm-Dirmit oyunları perdelenecek.

Politik doğruculuk, güç, ayrıcalık ve iletişimsizlik gibi kavramları merkezinde barındıran duygusal ve fiziksel yıkımla sonuçlanan bir görüşmeyi anlatan Sınırlar, Ecem Uzun ve Kenan Ece’nin performansıyla, Köyden şehre göç eden kalabalık bir ailenin şehirle mücadelesini ailenin en küçük kızı Dirmit'in anlattığı Sevgili Arsız Ölüm Dirmit, Nezaket Erden’in tek kişilik performansıyla sahnelenecek.

Yemyeşil bir bahçede, tiyatro ile iç içe bir konaklama deneyimi yaşamak isteyen misafirler aynı zamanda The Stay Warehouse’un eşsiz ambiyansında sunulacak sokak lezzetleriyle keyifli bir başlangıç yapabilecek.

Misafirlerinin tüm konforunu düşünerek unutulmaz bir sahne ve lezzet deneyimi sunacak The Stay Warehouse Alaçatı’nın Tiyatro Hafta Sonu biletleri www.mobilet.com üzerinden alınabilecek.

Rezervasyon ve detaylı bilgi için: 0232 970 78 29

Yorum Yaz

 
 
  captcha