15 Nisan 2024, Pazartesi

Tchibo Barista ile profesyonel kahve keyfi evinizde

Tchibo Barista ile  profesyonel kahve keyfi evinizde
70 yıllık kahve uzmanlığı ile gerçek kahve lezzetini buluşturan Tchibo, en kaliteli çekirdekleri geleneksel yöntemlerle kavurarak hazırladığı Barista ailesini, iki yeni öğütülmüş filtre kahve ile genişletti. Tchibo Barista Classic ve Tchibo Barista Intense, kahve severlerin beğendiği Tchibo Barista ailesinin yeni favorileri olmaya aday.

Türkiye’de kahve kültürünün en önemli temsilcilerinden Tchibo, iki yeni öğütülmüş filtre kahve ürünüyle Tchibo Barista ailesini çeşitlendirmeye devam ediyor. Kahve severler tarafından beğenilen farklı birçok lezzeti barındıran Tchibo Barista ailesi, yoğun aromasını dünyanın en verimli bölgelerinden özenle seçilen %100 Arabica çekirdeklerinin geleneksel yöntemlerle, tamburlu kavurucularda, deneyimli usta kavurucular tarafından büyük bir hassasiyetle yavaş yavaş kavrulmasından alıyor. Serinin iki yeni üyesi Tchibo Barista Classic ve Tchibo Barista Intense de geleneksel yöntemlerle öğütülmüş kahve çekirdeklerinin eşsiz ve rafine aromalarıyla benzersiz bir içim keyfi sunuyor. Tchibo’nun köklü kahve kültürünü yansıtan lezzetler, aynı zamanda sürdürülebilir kahve tarımını destekleyen Rainforest sertifikasına sahip.

En kaliteli kahve çekirdeklerinin doğru oranda harmanlanıp zamana takılmadan kavrulduğu yeni öğütülmüş filtre kahveler Tchibo Barista Classic ve Tchibo Barista Intense 250 g’lık paketleriyle Tchibo mağazalarında, Tchibo.com.tr’de ve Migros raflarında yerini aldı.

Yorum Yaz

 
 
  captcha