Üçüncü Nesil Kahve’nin yeni adresi Emaar

Üçüncü Nesil Kahve’nin yeni adresi Emaar
İstanbul’un en büyük yaşam ve alışveriş merkezi Emaar, bünyesinde yer alan üçüncü nesil kahve mağazalarıyla kahveyi bir deneyime dönüştürüyor.

Yeni nesil konsept mağaza ve restoranları, Türkiye’nin en büyük timsahının bulunduğu akvaryumu, 15 salonlu Cinemaximum’u ile İstanbul’un en büyük alışveriş merkezi Emaar, lezzet tutkunlarına Türkiye ve dünya gastronomisinden eşsiz tatlar ve deneyimler sunmaya devam ediyor. Emaar; Walter’s Coffee, Kronotrop ve bünyesine yeni katılan MOC Coffee ile misafirlerini çekirdekten fincana eşsiz lezzetlerle buluşturuyor.

Ziyaretçilerine her zaman ayrıcalıklar yaşatan Emaar, kahve kültürüne sahip çıkarak misafirlerine dünyanın dört bir yanından gelen en kaliteli çekirdekleriyle hazırlanan kahveler sunuyor. Özel olarak kavrulan bu çekirdekler, usta baristaların ellerinde dünya kahve literatürüne girmiş kahve hazırlama metotlarıyla tadına doyulmaz lezzetlere dönüşüyor. Arzu eden misafirler, Emaar’ın üçüncü nesil kahve mağazalarından kahve satın alarak bu keyfi evlerinde de sürdürebiliyor.

Emaar bünyesine yeni katılan MOC Coffee de alışveriş merkezinin -2 katında misafirlerine dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırlanan kahvelerin yanı sıra workshoplar, aperatifler, tatlılar, sıcak ve soğuk içecekler de sunuyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha