Şehrin yeni kedisiyle tanışın: The Sailor Cat – Gastropub

Şehrin yeni kedisiyle tanışın: The Sailor Cat – Gastropub
İsmini, denizci kedi Kostak’tan, mutfak desteğini 18 yıllık Cibalikapı tecrübesinden alan, şehrin en yeni ‘gastropub’ı, The Sailor Cat – Gastropub misafirlerini ağırlamaya başladı.

The Sailor Cat – Gastropub, Anadolu Yakası’nın yeni gözdelerinden olmaya aday Batı Ataşehir’de, Varyap Meridian A Blok altında açık ve kapalı alan alternatifleriyle yaz akşamlarının uğrak mekanı olmaya başladı bile.

İçki mönüsünde çeşitli yerli ve ithal bira markaları ve klasik kokteyller, aperitif ve dijestif içkiler sunan The Sailor Cat, gastro mönüsünde ise benzerine pub’larda çok da rastlanmayan sağlıklı mutfak abur cuburlarına yer veriyor. Farklı hazırlanış ve sunumlarıyla, çeşitli ve hafif patates kızartmalarından balık burgere, kaynağı belli çiftlik midyesine kadar alternatif tatlarıyla beyaz et tüketenlere hitap ediyor. Kırmızı ete tutkunlar için ise Nebyan Doğal’dan tedarik edilen yüzde 100 yerli ırk, iyi ve doğal koşullarda, özgür gezen hayvanlardan elde edilen özel etlerle hazırlanan sosisler, köfteler ve tabii hamburger servis ediliyor.

Yedi dilde miyavlayabilen gezgin kedi Kostak’ın yelken ve macera tutkusu, The Sailor Cat – Gastropub’ın bahçesindeki açık hava sineması tadındaki perdesine yansıyor.

Üç pasaport sahibi Kostak’ın gezilerinin birinde, İtalya Pistola’da tanıştığı ve eve getirdiği 278 yaşındaki zeytin ağacının ambiyansında, iş çıkışı ve hafta sonları, sağlıklı ve lezzetli kaçamaklar için yaz bitmeden The Sailor Cat – Gastropub’a mutlaka uğrayın.

Adres:Barbaros Mah. Karanfil Sok. No:1/B Varyap Meridian A Blok Altı Batı Ataşehir, İstanbul

Yorum Yaz

 
 
  captcha