30 Kasım 2023, Perşembe

Pazar keyfini Stations Brunch’la doyasıya yaşayın

Pazar keyfini Stations Brunch’la doyasıya yaşayın
Fairmont Quasar İstanbul’un bünyesinde yer alan Stations’da dünya mutfaklarından çok özel lezzetlerin ve zengin alternatiflerin canlı müzik eşliğinde sunulduğu Stations Brunch, Pazar günleri büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Izgara istasyonundan Uzak Doğu Mutfağı'na, deniz mahsullerinden lezzetli mezeler ve Meksika Mutfağı'na, Akdeniz Mutfağı'ndan continental kahvaltılıklara kadar uzanan çok çeşitli zengin istasyonları, canlı pişirme şovları ve tatlı istasyonlarıyla Stations Brunch yeni müdavimlerini bekliyor. Yepyeni lezzet ve sunumlarla geri dönen Stations Brunch, muhteşem dünya lezzetlerinin yanı sıra, canlı müzik eşliğinde ailece geçirilecek Pazar günlerine yeni tatlar katıyor. Paylaşılan güzel anları unutulmaz anılara dönüştürüyor.

Geniş istasyonlardan oluşan ve açık mutfaklarda şefleri izleyebildiğiniz Station Brunch benzersiz deniz mahsulleri istasyonu ve tatlı istasyonuyla öne çıkıyor. Uzak Doğu büfesinde suşiler ve saşimilerin yanı sıra istiridyeden, ıstakoza, midye dolmadan ızgara ahtapotlara zengin çeşitler katılanların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Ayrıca misafirler geniş seçenekler arasından diledikleri etleri seçerek o anda pişirilmeye verebiliyor. Hemen yanında bulunan taş fırın ve yanındaki meze ve zeytinyağlılar istasyonları sevilen lezzetlerin benzersiz yorumuyla beğeni topluyor.

Taze hazırlanan makarna ve risotto köşesi, Meksika mutfağından krema ve avokado soslu beef tacolara kadar dünya mutfaklarının en beğenilen lezzetleri bir araya geldiği zengin Stations Brunch istasyonlarında geniş yelpazede peynir çeşitleri, omletler, tropik meyveler ve continental kahvaltılıklar da eşlik ediyor.

Her Pazar 12:00-15:00 saatleri arasında gerçekleşen Stations Brunch’ın en göz alıcı istasyonları arasında bulunan zengin tatlı büfesi tatlı severler için birbirinden lezzetli alternatifler sunuyor. Stations Brunch’a kişi başı 275 TL karşılığında katılım sağlayabilirsiniz. İki kişi katıldığınız brunchta, yanınızda eşlik eden kişiyi Fairmont Quasar İstanbul misafir olarak ağırlıyor.

İletişim: 0212 403 85 00

Yorum Yaz

 
 
  captcha