Park Şamdan Bar ve Sunset’ten güçlü işbirliği; Park Şamdan@Sunset

Park Şamdan Bar ve Sunset’ten güçlü işbirliği; Park Şamdan@Sunset
İstanbul gastronomi dünyası önemli yerini ve değerini yıllardır istikrarla koruyan Sunset Grill & Bar, yine İstanbul’un klasikleşmiş değerli markalarından Park Şamdan Bar’ı kendi evinde misafir ediyor.

Sunset’in bar bölümünün işletmesini yaz boyunca Park Şamdan Bar’ın sahibi Ersoy Çetin’e veren Barış Tansever, “İki köklü markanın güçlü bir sinerji yaratacağına inanıyorum. Bu dönemde en önemli unsur, misafirleri yakından tanımak ve onları güvende ve özel hissettiren ortamlar oluşturmak. Sunset’in muhteşem manzarası eşliğinde Park Şamdan Bar’ın sevenleriyle eşsiz bir ambiyansla yaza damga vurmaya hazırız” dedi.

Yaz boyunca Sunset’in barında hizmet verecek Park Şamdan Bar’ın sahibi Ersoy Çetin ise “Bu dönemde enerjisi yüksek iş birliklerine ihtiyaç olduğuna inanıyorum. Kusursuz hizmet anlayışı ve güven veren atmosferiyle marka olmuş iki ismi bir araya getirdik. Bu kez Boğaz’a en güzel açıdan bakan Sunset’te müdavimlerimize ‘bir yaz rüyası’ yaşatacağız” diyerek, gece hayatına farklı bir soluk getireceklerini ifade etti.

Park Şamdan@Sunset’te müdavimler, aperatif zamanında Park Şamdan’ın tadımlık mönüsünden klasik atıştırmalıkların yanı sıra tüm gece Sunset’in Akdeniz Mutfağı ve Sushi’lerinden oluşan lezzetlerini tadabilecekler. Park Şamdan@Sunset 16 Temmuz Perşembe itibarıyla haftanın her günü saat 17:00’den sonra barda hizmet veriyor.

İletişim: 0212 287 03 57

Yorum Yaz

 
 
  captcha