Muallim Ocakbaşı, ocakbaşı kültürüne sahip çıkıyor

Muallim Ocakbaşı, ocakbaşı kültürüne sahip çıkıyor
Geleneksel Ocakbaşı lezzetlerine leziz ve özel dokunuşlarıyla fark katan Muallim Ocakbaşı, yalın dekorasyonu ve ferah ortamıyla Ocakbaşı anlayışına nezih bir soluk getiriyor. Antepli kebap ustasının geleneksel lezzet anlayışından uzaklaşmadan hazırladığı, son zamanlarda lezzet gurmelerinin menzilinden çıkmayan özel mönüsüyle Muallim Ocakbaşı misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.

Seçkin lezzetlerin modern ve nezih bir ambiyansta bir araya getirilmesi fikriyle hizmete açılan Muallim Ocakbaşı; sosyal mesafe döneminde ferah ve havadar ortam arayanlar için de önemli bir boşluğu dolduruyor. Lezzet severleri yaz-kış kullanılabilir, konforlu ve yüksek tavanlı bahçesinde eşşiz bir deneyime davet ediyor.

Kaburga Roll vazgeçilmeziniz olacak

Şefin özel tarifiyle hazırlanan marine soslu kaburgaların, humus veya beğendi yatağında sunulduğu Kaburga Roll, patlıcan söğürme eşliğinde sunulan Muallim Kebap ve diğer spesyalleri müdavimlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Damak zevkinizi tatmin eden keyifli ve dost sohbetli sofralarınıza, kimi zaman eski Türkçe şarkılar kimi zaman da Türkçe şarkıların melodilerinden aşina olduğumuz Yunan şarkıları eşlik ediyor. Muallim Ocakbaşı; dostlarla geçirilecek konforlu, keyifli ve lezzet dolu bir akşam yemeği için gidilecek mekanlar listesine ekleyen misafirlerini memnun etmeyi bekliyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha