Maltepe Piazza’dan Ekmek Arası Festival!

Maltepe Piazza’dan Ekmek Arası Festival!
Anadolu yakasının gözde alışveriş ve yaşam merkezi Maltepe Piazza AVM, 12-13 Ekim tarihlerinde ekmek arası lezzetleri ziyaretçileriyle buluşturuyor. Ünlü şefler ve restoranlar, sevilen lezzetlerini Maltepe Piazza Ekmek Arası Festivali’nde sunacak.

Kolay ulaşılabilir lokasyonu, neoklasik mimari yapısı, açık alanda konumlanan keyifli restoranları, sahip olduğu marka karması, genç ve dinamik eğlence alanlarıyla yoğun ilgi gören Maltepe Piazza AVM yeni bir festivale ev sahipliği yapıyor. Maltepe Piazza AVM’de, 12-13 Ekim tarihlerinde saat 15.00-17.30 arasında ünlü şefler ve restoranlar, ekmek arası lezzetlerini ziyaretçilere ücretsiz olarak ikram edecek.

Basta Street Food Bar, Kokoreççi Baki, TRC American Dinner, Banko Burger, Brekkie, FireRoom, Snob Street Food, Muutto, Frenchie Ice Cream ve Dardenia ekmek arası lezzetlerini sunacak restoranlar arasında. Katılımcı markaların ünlü şefleri Hazer Amani, Derin Arıbaş, Kaan Sakarya, Ali Dövenci, Buse Dövenci, Bora Bozankaya ve Umut Karakuş da etkinlik kapsamında Maltepe Piazza AVM ziyaretçileri ile buluşacak.

Müzik, lezzet, sohbet bir arada…

Maltepe Piazza AVM Teras Bahçe’de gerçekleşecek ve iki gün boyunca ünlü şef ve restoranların hamburger, dürüm, kruvasan sandviç, balık ekmek, nohut dürüm, ekmek arası kokoreç, sosisli sandviç gibi ekmek arası farklı lezzetler sunacakları Ekmek Arası Festivali’nda ekmek üzerine söyleşiler de gerçekleşecek. İki gün boyunca, Maltepe Piazza Instagram hesabından açıklanacak DJ’lerin son dönemin popüler şarkılarını kendine has dokunuşlarıyla dinleyiciyle buluşturacağı etkinlikle Maltepe Piazza AVM ziyaretçileri eğlencenin tadına varacak. Aktivite saatleri ise yine Maltepe Piazza Instagram hesabı üzerinden açıklanacak.

Maltepe Piazza restoranlarında 12-20 Ekim tarihleri arasında etkinliğe özel ekmek arası lezzetler de mönülerde yerini alacak. Etkinlikle ilgili tüm detaylar için Maltepe Piazza AVM Instagram hesabını takip edebilirsiniz.

Program:

12 Ekim Cumartesi

Basta Street Food Bar - Derin Arıbaş ve Kaan Sakarya

Kokoreççi Baki Usta

TRC American Dinner - Ali Dövenci & Buse Dövenci

Banko Burger - Bora Bozankaya

Brekkie

13Ekim Pazar

Fireroom - Hazer Amani

Snob Street Food

Dardenia

Muutto – Umut Karakuş

Frenchie Ice Cream

Yorum Yaz

 
 
  captcha