06 Ağustos 2020, Perşembe

Kıbrıs Elexus Hotel’de güven içinde ‘Yaşadığını Hisset’

Kıbrıs Elexus Hotel’de güven içinde ‘Yaşadığını Hisset’
‘Yaşadığını Hisset’ konseptiyle Akdeniz’in turkuvaz sularında sosyal mesafe kurallarına uygun fiziki avantajlarıyla güvenli bir tatilin adresi olan Kıbrıs Elexus Hotel, misafirlerini ağırlamak için kapılarını açtı. Misafirlerinin ve çalışanlarının sağlığı için ‘Güvende Kal’ sertifikasyonuyla gerekli tüm önlemleri hayata geçirerek, huzurun, eğlencenin ve tüm pozitif duyguların durağı oluyor.

‘Yaşadığını Hisset’ konseptini temel felsefesi haline dönüştüren otel, 1,3 km uzunluğundaki sahil şeridiyle keyifli anların mimarı oluyor. Özel koyunda bulunan iki farklı konsepteki plajı ve üzerinde 22 adet pavilion’un bulunduğu 3250 metrekare büyüklüğündeki iskelesi sayesinde rahatlıkla yaz sezonunu tadını çıkarmanızı sağlıyor. Ayrıca beş havuzu ve yaklaşık 7 bin metrekare büyüklüğündeki güneşlenme platformlarıyla dünya mutfaklarının yer aldığı restoranları ve huzur veren doğasıyla lüks ve konforu bir arada buluşturuyor.

Yurtdışı seyahatlerinde zorunlu hale gelen koronavirüs teşhisinde kullanılan PCR testini, misafirlerine bedelsiz bir şekilde anlaşmalı olduğu hastanelerde yapılmasını sağlayan Elexus Hotel, güvenli ve sağlıklı tatil deneyimini üst seviyeye çıkarıyor. Hem ruhen hem de bedenen rahatlayarak keyifli bir tatili konseptini doyasıya yaşatan otel, hem aileniz hem de arkadaşlarınızla hayal ettiğiniz tatil konseptini sunuyor. Misafirlerinin ve çalışanlarının sağlığı için ‘Güvende Kal’ sertifikasyonuyla gerekli tüm önlemleri hayata geçirerek, huzurun, eğlencenin ve tüm pozitif duyguların durağı oluyor.

Misafirlerine özel bir yaşam alanı sunan Mia Beach Club, muhteşem atmosferinde sakinlik içinde doğanın güzelliklerini ön plana çıkarıyor. Bu özel sahilde haftanın belirli günlerinde canlı müzik performansları ve birbirinden eğlenceli aktivitelerde sunuluyor. Farklı tatil anlayışlarını bir arada buluşturarak, sakinlik içinde deniz, kum ve güneşin keyfine varmak isteyenlerin önceliği oluyor. Usta şeflerin ve deneyimli ekibinin geliştirdiği Elexus Hotel’e özgün ve modern lezzetler, gastronomi tutkunlarının da vazgeçilmezi olmaya aday…

Dünya Sağlık Örgütü, KKTC Sağlık Bakanlığı ve T.C. Sağlık Bakanlığı’nın yönergeleri doğrultusunda plaj ve restoranlar başta olmak üzere tüm alanları sosyal mesafe kurallarına göre düzenleyerek hijyen önlemlerini alan tesis misafirlerini güvenli ortamında ağırlıyor.

İletişim: 0392 444 0 650

Yorum Yaz

 
 
  captcha