Kaşıbeyaz Lezzet Grubu’ndan yeni yatırım;’Satır Arası’

Kaşıbeyaz Lezzet Grubu’ndan yeni yatırım;’Satır Arası’
Yeme-içme sektörünün önemli oyuncularından Kaşıbeyaz, Antep Mutfağı’na özgü yöresel yemekleri ve kebapları ‘Satır Arası’ markası adı altında sunmaya başladı. Fiyatların 25-50 TL arasında değiştiği Satır Arası’yla amaç, kaliteli lezzetleri uygun fiyatlarla ulaştırabilmek. Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, Satır Arası için franchise da veriyor.

İstanbul’da kebabın marka ismi haline gelen ve yıllar içerisinde sektörünün öncü markalarından biri olan Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, pandemi döneminde de yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Kaşıbeyaz bu dönemde Antep Mutfağı’na özgü yöresel yemekleri ve kebapları ‘Satır Arası’ markası adı altında sunmaya başladı. İlk şubesini geçtiğimiz günlerde Kadıköy’de açan Satır Arası, uygun fiyatlarıyla ön plana çıkıyor. Donmuş hiçbir ürünün kullanılmadığı, her lezzetin memleketinden gelip tüketiciyle buluştuğu lezzetler, 25-50 TL arasında değişen uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor.

Kaşıbeyaz Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Kaşıbeyaz, yeni yatırımları hakkında şu açıklamalarda bulunuyor: “Satır Arası’nın mönüsünde köfte, çocukluğumuzun o özlediğimiz sokak lahmacunu, dürüm, içli köfte, beyran, kelle paça, ekşili ufak köfte ve yuvalama var. Hiçbir şekilde donmuş ürün kullanmıyoruz. Her şey Kaşıbeyaz markasına yarışır şekilde memleketinden özel olarak getirtiliyor. Satır Arası ile yıl içerisinde franchise yoluyla 20 şube açmayı planlıyoruz. Satır Arası’nda 120-300 metrekare arasında yer düşünüyoruz. İstenirse baklavayla da birleştirilebilir. Franchise bedeli 300 bin TL, yatırım bedeli de metrekarenin büyüklüğüne göre 500-800 bin TL arasında. Franchise’ların kendisini amorte etme süresi de 24-36 ay arasında değişiyor. İstanbul’un çeşitli yerlerinden sekiz tane başvurumuz var. Kadıköy’den sonra ikinci şubemizi İkitelli Başakşehir tarafında açmaya hazırlanıyoruz.”

Yorum Yaz

 
 
  captcha