“Kahve Dünyası Algötür” şimdi Oksijen 204’te

“Kahve Dünyası Algötür” şimdi Oksijen 204’te
Kahve Dünyası, hızlı, dinamik ve sağlıklı şehir hayatını yansıtan "Algötür" konseptini Balıkesir Kuzey otoyolunda hizmet veren bir başka Oksijen Tesisi’ne daha taşıdı. Oksijen 204’te açılan “Kahve Dünyası Algötür” noktası, yeni nesil draft kahveden taptaze sandviçlere, tatlı ve tuzlu atıştırmalıklardan No:1-6 cold press soğuk içeceklere birçok seçenek sunuyor.

Kahve Dünyası, Balıkesir Kuzey Otoyolu Oksijen 204’te açılan yeni “Algötür” noktasında kahveleri ve lezzetleriyle seyahatlerinize keyif katıyor. Misafirlerine kahveden çikolataya, fit lezzetlerden tatlı ve tuzlu atıştırmalıklara geniş bir lezzet seçkisi sunuyor. Ayrıca Kahve Dünyası’nın mobil uygulamasını kullananlar, "Hazır Al" özelliği ile siparişlerini önceden vererek dilediği zaman hiç sıra beklemeden teslim alabiliyor. Bu sayede Kahve Dünyası misafirlerine hem seyahatlerine ara vermeden devam edebilme hem de fiziki teması azaltma olanağı sağlıyor.

Fit lezzetler ve draft kahve aynı mönüde

Kahve Dünyası Algötür noktalarında Kahve Dünyası’nın sevilen lezzetlerinin yanı sıra yalnızca bu konsept için oluşturulan özel lezzetler de yer alıyor. Bu lezzetlerden biri de tüm dünyada kahve severler arasında yükselen trend olan draft kahve! Nitrojen tüplerle kurulan bir sistemle hazırlanan draft kahve, bu tüpler sayesinde ipeksi bir köpüğe kavuşurken kolay içime ve zengin aromaya sahip oluyor. Fit Lezzetler segmenti altında yer alan proteinli içecekler (Probadem, Protahin ve Promeyve) ve özel karışımlardan oluşan No:1-6 Serisi, tadılabilecek diğer lezzetler olarak öne çıkıyor. Müsli, granola, poriç çeşitleri de Kahve Dünyası Algötür mağazasına uğrayan misafirleri seyahat boyunca fit, lezzetli ve pratik bir öğünle buluşturuyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha