29 Eylül 2022, Perşembe

Altın Marka Ödüllleri’nde “Yılın Seyahat Acentesi” Jolly oldu

Altın Marka Ödüllleri’nde “Yılın Seyahat Acentesi” Jolly oldu
Turizm sektöründe 34 yıldır hizmet veren Jolly, 4.Türkiye Altın Markalar Ödülleri’nde “Yılın Seyahat Acentesi” ödülünün sahibi oldu.

Bu yıl dördüncüsü gerçekleşen, Türk ekonomi, iş, sanat ve basın dünyasının katılımı ile düzenlenen Altın Marka Ödülleri Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da gerçekleşti. Pandemi koşullarına göre organize edilen 4. Türkiye Altın Marka Ödülleri’nin hemen öncesinde düzenlenen panelde tüm dünyayı etkileyen pandemi sürecinin sektörlerine etkileri başta olmak üzere birçok konuya değinildi.

Pandemi sürecinin zorlu koşullarında dahi müşteri memnuniyetini en üst sırada gözeten, satın alma, tatil ve satış sonrası tüm aşamaları profesyonel temsilcilerle yürüten Jolly, “Yılın Seyahat Acentesi’ ödülünün sahibi oldu.

Ödülü, Jolly Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar’ın programındaki yoğunluk sebebi ile temsilen Yurt İçi Turlar Direktörü Kerem Gökçe teslim aldı. Gökçe, “Biz Jolly olarak 34 yıldır Türkiye’de seyahat pazarına öncülük etmeye çalışıyoruz. Markamızı her geçen sene daha da büyüterek Türkiye’de daha büyük kitlelere yayılıyoruz. Bu yıl tüm dünyada turizmin en zor dönemiydi. Bu süreçte dahi Jolly’den vazgeçmeyen müşterilerimiz var. Ben bu ödülü izninizle onlar adına almak istiyorum” diyerek teşekkürlerini sundu.

Yorum Yaz

 
 
  captcha