Porland’dan porseleni benzersiz kılan özel "sır"

Porland’dan porseleni benzersiz kılan özel
Porland, geliştirdiği özel sır tekniği ile porselene dayanıklılık ve kalite katarken kullanılan sır nedeniyle ürünler birbirinden farklı ton ve efektlere sahip oluyor.

Porland, Ar-Ge biriminde özel olarak geliştirdiği doğa dostu özel sır tekniği ile porseleni kişiselleştiriyor. Geliştirilen özel sır formülasyonu; içeriğindeki doğal bileşenler, fırın atmosferi ve sıcaklığın etkisiyle, uygulandığı her üründe birbirinden farklı, kendine özgü bir etki yaratarak ürünü daha da özel kılıyor. Porland’ın gelecek nesillere temiz ve sağlıklı bir dünya bırakma misyonuyla emisyonları ve doğalgaz tüketimini azaltan bu özel teknik, sektöre de yeni bir soluk getiriyor.

Her ürün benzersiz

Bu özel sır tekniği ile üretilen porselen ürünler dayanıklı ve üstün kaliteli olmasıyla da dikkat çekiyor. Uygulandığı her üründe farklı tonlar ve efektler oluşturan teknik, dekor dayanımı açısından da ürünün ilk günkü estetiğini muhafaza ediyor. Özel sır tekniği kulllanılarak tekniği ile tasarlanan Porland koleksiyonları, sofralara ayrıcalık katacak, yaratıcı ve şık sunumlara da ilham verecek.

www.porland.com

Yorum Yaz

 
 
  captcha