Neni Brasserie’den yaza özel yeni mönü

Neni Brasserie’den yaza özel yeni mönü
18 Nisan 2018, 11:41
Fransız ve Akdeniz mutfaklarının birbirinden özel lezzetlerini Fransız lokal brasserie konseptiyle birleştiren Neni Brasserie’nin mönüsü yaz aylarına özel olarak yenilendi.

Fransız ve Türk şeflerin bir araya gelerek yaza özel oluşturduğu yeni mönüde; klasik ve sade tatlar ilk sırada… Mevsimin taze malzemeleriyle tasarlanan mönüde; sebze ve deniz ürünleri öne çıkıyor. Yaza özel hafif ve lezzetli seçeneklerden oluşan mönüde; başlangıçlardan ana yemeklere, ara sıcaklardan tatlı alternatiflerine uzanan tatlar bulmak mümkün.

Yeni mönüsüyle Neni Brasserie, ‘Fesleğen ile Lezzetlendirilmiş Kömür Izgara Taze Kuşkonmaz’, ‘Neni Yaz Salatası’, ‘Karamelize Soğanlı Armutlu Bebek Ispanak Salatası’ gibi tatları, sevilen lezzetlerinin korunduğu yaz mönüsüyle sunuyor. Neni Brasserie’nin mutfağından masaya gelen yaz esintili tabaklar, hem sunum hem de lezzet konusunda müdavimlerinden tam puan alıyor.Neni Brasserie, taze meyvelerden hazırladığı birbirinden lezzetli el yapımı dondurmaları Coupe Neni ve Peach Melba ile yaza keyifli bir geçiş yapıyor.

Fransız esintili lokal Brasserie konsepti ile bütünleşen büyüleyici atmosferini, masa düzenine kadar her detaya yansıtan Neni Brasserie, yaza özel yenilik rüzgarlarını iyi yemek meraklılarına Caddebostan’da sunmaya devam ediyor.

Yorumlar