29 Eylül 2022, Perşembe

Jolly’den ailenizle keşfedebileceğiniz güvenli rotalar

Jolly’den ailenizle keşfedebileceğiniz güvenli rotalar
29 Ekim’de çocuklarınızda birlikte güvenle katılabileceğiniz Jolly’nin kültür turlarıyla sonbaharın en özel rotalarını keşfedebilirsiniz.

Jolly ile sosyal mesafenizi koruyabileceğiniz, hijyen ve güvenlik önlemini üst düzeyde tutulan Jolly’nin kültür turlarıyla; ister kendi aracınızla temassız tur deneyimi yaşayabilir, isterseniz de yarı kapasite ile gerçekleştirilen turlara katılabilirsiniz. Üstelik temassız kültür turlarıyla kendi aracınızla katılıp, özel aplikasyon ile tur rehberlerini dinleyebilirsiniz.

İşte Jolly’nin 29 Ekim tatilini ailenizle geçirmeniz için önerdiği rotalar şöyle:

Kapadokya Turu, Batı Karadeniz Turu, Çocuklu Ailelere Özel Eskişehir&Odunpazarı, Çocuklu Ailelere Özel Kapadokya Turu, Kuşadası & Pamukkale Turu, Çocuklu Ailelere Özel Ankara Anıtkabir Turu, Safranbolu & Yedigöller & Amasra & Akçakoca Turu, Ege'nin Saklı Köyleri Turu, Uçaklı Hatay Turu, Uçaklı Van Gölü&İshak Paşa Sarayı Turu, Uçaklı Gap Turu, Uçaklı Mardin Turu ve Uçaklı Doğu'nun Hazineleri Turu, Günübirlik Maşukiye & Sapanca & Ormanya turu 159 TL’den başlayan fiyatlarla bu keyifli rotaları keşfetmek için sizi bekliyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha