27 Mayıs 2020, Çarşamba

Erikli Mineral Serisi'ne tam not

Erikli Mineral Serisi'ne tam not
Türkiye’nin sevilen su markalarından Erikli, yeni bir kategoriye adım atarak meyve aromalı maden suyu Erikli Mineral serisini, keyifli bir lansmanla özel davetlileriyle paylaştı. “Yükselt Kendini” mottosuyla çıkan Erikli Mineral, lansmana katılan tüm davetlilerden tam not aldı.

Türkiye’nin sevilen su markalarından Erikli, meyve aromalı maden suyu serisi yeni Erikli Mineral'i Hotel Les Ottomans’da düzenlediği eğlenceli birlansmanla tanıttı. Davete sanat ve iş dünyasının önde gelen isimleriyle birlikte basın mensupları ve fenomen influencerlar da büyük ilgi gösterdi. Erikli Mineral’in keyifle geçen lansman gecesinde objektife takılan ünlü isimler arasında Eliz Sakuçoğlu, Arda Türkmen, Emel Yıldırım, Akasya Asıltürkmen, Mahmut Ziylan, Emine Ün, Çiğdem Kayalı, Yağız İzgül, Öykü Çelik, Kübra Açil ve Ayşe Kucuroğludikkat çekti. Erikli Mineral tadımıyla modu yükselen tüm davetliler Aybuke Albere konseriyle eğlenceli dakikalar yaşadılar. Konserin devamında gerçekleşen DJ performansıyla gecenin ritmi giderek yükseldi.

Erikli Mineral’e yoğun ilgi

Özel gecede, Erikli Mineral’in meyve aromalı maden sularının lezzeti kadar Türkiye’de bir ilk olan ergonomik mavi cam şişesi ve premium çevir aç kapaktan oluşan inovatif tasarımı da göz doldurdu. Gece boyunca davetlilerin severek içtiği Erikli Mineral yaza damga vuracak serinletici lezzet olarak hafızalardaki yerini aldı.

Yorum Yaz

 
 
  captcha