Alfa Pastacılık Yağları ile ‘Geçmişten Günümüze A’dan Z’ye Pastacılık’ Ankara’da

Alfa Pastacılık Yağları ile ‘Geçmişten Günümüze A’dan Z’ye Pastacılık’ Ankara’da
Alfa Pastacılık Yağları tarafından hazırlanan ve tüm Türkiye’yi kapsayan A’dan Z’ye Pastacılık Usta Buluşmaları, ‘Geçmişten Günümüze A’dan Z’ye Pastacılık’ adı altında 2019 yılına iddialı devam ediyor. Mart ayında Diyarbayır’da düzenlenen kapsamlı seminer Eylül ayında Ankara’da Hilton Garden Inn’de gerçekleşti.

2019’a Diyarbakır Alfa Usta Buluşması ile hızlı başlayan Alfa Pastacılık Yağları etkinlikleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. ‘Geçmişten Günümüze A’dan Z’ye Pastacılık’ adı altında düzenlenen seminerlerin sonuncusu Ankara’da gerçekleşti. Ustalar için hem içerik olarak dolu hem görsel şölen tadında geçen etkinliğin sunuculuğunu ustalar tarafından çok sevilen ünlü sunucu/oyuncu Kadir Çöpdemir üstlendi.

Kadir Çöpdemir’in sunuculuğunda, geçmişten günümüze A’dan Z’ye Pastacılık konseptiyle geçmişteki pastacılık anılarından yeni dünya trendlerine bir çok konu başlığı altında orijinal tarifler, sunum örnekleri, pastacılıkta dünden bugüne taşınanlar ve değişenler, sosyal medyanın günümüzdeki önemi ve gücü, Youtube kanalı Alfa Pastacılık TV başta olmak üzere birçok konuya değinildi.

Seminere katılan ustalar, grup şirketlerinin İtalya fabrikasında üretilen, Alfa Pastacılık Yağları’nın ürün portföyüne 2018’de eklenen Hulala Bitkisel Sıvı Şanti ürünlerini daha yakından tanıyıp inceleme şansı buldu. Sunumların sonunda Hulala ile Pasta Sıvama yarışması da yapıldı. Sunum içerikleri kadar, sunum salonunda yapılan çalışmalar, Alfa Pastacılık Yağları ve Hulala BitkiselSıvı Şanti ürünleriyle hazırlanan ikramlıklar da dikkat çekti. Tüm tariflerin ve farklı ikramlıkların bulunduğu sunum büfesi, ve ‘Geçmişten Günümüze A’dan Z’ye Pastacılık’ konseptinin devamı niteliğindeki fuaye alanı dekorları büyük ilgi gördü.

Alfa Pastacılık Yağları Ankara bölge distribütörü CS Anadolu da yönetim ve satış ekibiyle tam kadro Alfa ekibinin yanındaydı ve misafirlerini birlikte ağırladılar. Geçmişten Günümüze A’dan Z’ye Pastacılık seminerleri her seferinde yenilenerek farklı şehirlerde düzenlenmeye devam edecek.

Yorum Yaz

 
 
  captcha