Tchibo Ankara’da büyümeye devam ediyor

Tchibo Ankara’da büyümeye devam ediyor
Mağazacılık ve kahve alanındaki yatırımlarını düzenli olarak artırarak büyümesine devam eden Tchibo’nun Ankara’daki onuncu mağazası Armada AVM’de hizmetegirdi. Yenimahalle’de konumlanan yeni Tchibo mağazası,hem kahve severlerin ilk tercihi hem de sürekli olarak yenilenen temalarıyla keyifli alışverişin durak noktası olmaya hazır.

70 yılı aşan kahve uzmanlığı ve özgün iş modeliyle sektörde fark yaratan Tchibo, mağazave kahve odaklıyatırımlarıyla Türkiye’de büyümeye devam ediyor.Büyükşehirlerde yoğun ilgi gören Tchibo, Ankara’daki onuncu mağazasını dakentin metropol ilçelerinden biri olan Yenimahalle’deki Armada AVM’de hizmeteaçtı.Tchibo, yeni mağazasındada hem gerçek kahve lezzeti deneyimi sunacak hem despor, seyahat, ev ve yaşam gibi sürekli yenilenentemalarındaki geniş ürün gamıyla farklı ihtiyaçlara cevap verecek.

“Müşterilerimizin yönünü çevirdiği her noktada olacağız”

Tchibo’nun Ankara’daki yeniyatırımı ile ilgili olarak Tchibo Türkiye Genel Müdürü Hasan Ulutürk, “Kahve uzmanlığımız ve özgün iş modelimiz, bizi rakiplerimizden ayrıştıran önemli noktaların başında geliyor. Sürekli olarak yenilenen temalarımız ile müşterilerimizin karşısına genişleyen bir ürün gamıyla çıkıyoruz.17 yıl önce Türkiye’ye getirdiğimiz bu özgün perakendecilik anlayışımız çok beğenildi ve talep gördü.Şu anda büyük şehirler başta olmak üzere 11 ilde yaklaşık 50 mağazamız ile hizmet veriyoruz. Ankaralılar tarafından gördüğümüz ilgiye deyepyeni bir mağaza yatırımıyladaha yanıt verdik. Hedefimiz, son dönemlerde olduğu gibi bu yılda mağaza ve kahve alanındaki yatırımlarımızı artırarak büyümeye devam etmek. Müşterimizin yönünü çevirdiği her noktada olmaya, bu yolda yeni kanalları denemeye devam edeceğiz” dedi.

https://www.tchibo.com.tr

Yorum Yaz

 
 
  captcha