19 Haziran 2024, Çarşamba

Tchibo Academy, kahve tutkusunu başka bir seviyeye taşımak isteyenlerle buluşuyor

Tchibo Academy, kahve tutkusunu başka bir seviyeye taşımak isteyenlerle buluşuyor
70 yıllık kahve uzmanlığı ile gerçek kahve lezzetini buluşturan Tchibo, kahve tutkusunu başka bir seviyeye taşımak isteyen kurumlara ve gruplara özel eğitimlerini Master Baristası eşliğinde Tchibo Academy’de başlatıyor.

Kahve uzmanı Tchibo, kahve sanatının inceliklerini kahve tutkunlarına bünyesindeki uzmanlar tarafından aktardığı Tchibo Academy eğitimlerini, kurumlara ve gruplara özel olarak açtı. Tchibo Academy’deki eğitimlerde, kahveye ilişkin temel bilgilerden püf noktalara kadar hem eğitici hem de eğlenceli workshop’lar ile gerçek kahve uzmanı olmanın incelikleri katılımcılarla paylaşılıyor. Tchibo Türkiye Master Barista Kağan Giritli ve uzman Tchibo ekibi tarafından hazırlanan ve sunulan kapsamlı eğitim sonunda katılımcılar sertifika almaya da hak kazanacak.

Kahve tutkusunun özü, “Coffee Passion” eğitimi

“Coffee Passion” eğitimi; kahvenin tarihçesi, kahvenin yetiştirme alanları, çekirdek yetiştirme süreçleri, demlemenin aritmetiği, kahve demleme teknikleri, teoriden pratiğe bölümlerinden oluşuyor. Eğitime katılanlar, Tchibo’nun 70 yılı aşan kahve uzmanlığı eşliğinde birçok püf noktasını öğrenebilecek ve kahve tutkularını farklı bir seviyeye taşıyacaklar.

Çalışma arkadaşlarıyla enfes bir mola vermek ve eğlenceli, eğitici bir deneyim yaşamak isteyenler için kapılarını açan Tchibo Academy, kahve sanatı eğitimlerinin yanında ekip ruhunu güçlendirecek etkinliklerin düzenlenebileceği bir alan olarak da kullanılabilecek.

tchiboacademy@tchibo.com.tr

Yorum Yaz

 
 
  captcha