13 Temmuz 2024, Cumartesi

Le Pain Quotidien lezzet dolu iftar yemeği

Le Pain Quotidien lezzet dolu iftar yemeği
Le Pain Quotidien, birbirinden lezzetli menü seçenekleri ile misafirlerinin damak zevkine hitap ederken, hoş ve huzurlu dekorasyonu ile iftar akşamlarına keyif katacak.

Le Pain Quotidien lezzetli yiyecekler ve keyifli sohbetlerin yapıldığı samimi komünal masaları, özgün ve doğal menüsü ile bilinengastronomi alanında yenilikçi çalışmalarıyla her zaman farkını ortaya koyuyor. Le Pain Quotidien’ in özel olarak hazırladığı ‘ İftar Menüsü’ eşliğinderamazan boyunca sevdiklerinizle bir araya gelerek, doğal lezzetler ve kendine özgü kültürü ile hazırlanan alternatifli menülerden oluşan iftar deneyimine davet ediyor.

Le Pain Quotidien misafirlerine ‘’İftar Tabağı’’ ile başlayan ‘’Günün Çorbası’’ ile devam eden, ardından ara sıcak ‘’Sebzeli Volovan’’, ‘’Mini Akdeniz Salata’’ devamında ana yemek olarak ‘’Dana Madalyon & Porçini Risotto’’ veya ‘’Domates Soslu Organik Tavuk Bowl’’ ile lezzet dolu bir iftar menüsü sunuyor. Tüm bu lezzetlerin yanında Le Pain Quitiedien’in el yapımı ekmekleri eşlik ediyor.

Le Pain Quotidienlezzet dolu iftar yemeğini Ramazan’ın vazgeçilmez tatlısı ‘’Güllaç’’ ile sonlandırıyor.

Le Pain Quotidien, birbirinden lezzetli menü seçenekleri ile misafirlerinin damak zevkine hitap ederken, hoş ve huzurlu dekorasyonu ile iftar akşamlarına keyif katacak. Le Pain Quotidien Marriott Executive Apartments Fulya, Kanyon, Buyaka, Göktürk ve Suadiye şubeleriyle hizmet veriyor.

https://www.lepainquotidien.com/tr/tr/

Yorum Yaz

 
 
  captcha