Kandilli Pastanesi, Türkiye’ye lüks pastacılık kavramını taşıyor

Kandilli Pastanesi, Türkiye’ye lüks pastacılık kavramını taşıyor
Seçkin tatlarıyla İstanbul’dakileri, houte couture pastacılık deneyimine davet eden Kandilli Pastanesi, şık ve butik konsepti ile Türkiye’ye lüks pastacılık kavramını taşıyor.

Yüksek kaliteli malzemeleri, hassas denge ve dokunuşlarla bir araya getirerek oluşturduğu seçkin tatlarıyla İstanbul’dakileri, houte couture pastacılık deneyimine davet eden Kandilli Pastanesi, şık ve butik konsepti ile Türkiye’ye lüks pastacılık kavramını taşıyor.

Günün en önemli öğünü kahvaltı için "royal breakfast" ile zengin ve keyifli başlangıç yapma olanağı sağlayan ve 5 çayı için de ideal buluşma mekanı olan Kandilli Pastanesi’nin esas öne çıkan ürünleri lezzetli ve günlük pastaları. Mekanın mönüsü, her yaştan insanın tutkunu olduğu pasta seçenekleri, kruvasan, kurabiye, çikolata, makaron, tiramisu ve meyveli tartlar ile göz dolduruyor.

Kandilli Pastanesi; sınırlı sayıda masaları için günün her saati yalnızca rezervasyon ile müşteri kabul ediyor. Bulunduğu lokasyon ile nostaljik esintiler sunan tarihi mekan, daha çok misafire ev sahipliği yapabilmek için ağırlama süresini 1.5 saat ile sınırlı tutuyor. Türkiye’nin değerli şefleri tarafından hazırlanan pastalarını Christofle servisler ve Hermes tabaklarda özel ve şık bir sunum ile servis eden Kandilli Pastanesi’nin mönüsünde yer alan özel tatlar tasarımları ile de görsel şölen sunuyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha