22 Haziran 2024, Cumartesi

Barista gibi hissettiren kahve makinesi

Barista gibi hissettiren kahve makinesi
Arzum OKKA Rich Spin M, sütlü Türk kahvesinin yanı sıra klasik, sert ve közde pişirme özellikleri ile bol köpüklü bir kahve deneyimi sunuyor.

Arzum OKKA, bir yeniliğe daha imza attı. Markanın en yeni üyesi Arzum OKKA Rich Spin M, bir kesimin çocukluğunun tadı sütlü Türk kahvesini de yapabiliyor. Kahveyi karıştırarak pişirme özelliğine sahip Arzum OKKA Rich Spin M, klasik, sert, sütlü ve közde Türk kahvesi seçenekleri sunuyor. Yanı sıra salep, sıcak çikolata, menengiç kahvesi gibi tarifleri yapmak da mümkün. Ayrıca farklı malzeme ve kokteyl şuruplarını kullanarak da değişik içecekler yapabiliyor; evdesefvar.arzum.com. tr adresinde yer alan birbirinden farklı ve lezzetli tarifleri deneyerek içinizdeki baristayı ortaya çıkarabilirsiniz!

Ortama göre ideal pişirme sıcaklığı

Akıllı Auto Brewing Altitude Detection sistemi ile bulunduğu ortamın ideal pişirme sıcaklığını tespit ederek dünyanın her yerinde aynı lezzette Türk kahvesi yapabilmenize olanak sağlayan Arzum OKKA Rich Spin M, pişirme süreçlerini bildiren sesli ve ışıklı uyarı sistemiyle sizi makinenin başında bekleme derdinden kurtarıyor.

Arzum OKKA Rich Spin M’in karıştırıcılı ve paslanmaz metal cezvesi, tek parçalı özel iç yüzeyi ile makinenin temizliği de kolay.

www.arzum.com.tr

Yorum Yaz

 
 
  captcha