19 Haziran 2024, Çarşamba

Bonna’dan çocuklara özel tabaklar

Bonna’dan çocuklara özel tabaklar
Bonna, miniklerin hayal dünyasını zenginleştirecek yepyeni bir koleksiyonu kullanıcılarıyla buluşturuyor. İlhamını çocukların sonsuz hayal gücünden alan marka, özel boyutlarda ürettiği ve sevimli hayvan figüründen oluşan koleksiyonu Minimeals ile minikleri mutlu eden sunumların gözdesi olacak.

Yenilikçi ve özgün tasarım ekibiyle birbirinden yaratıcı koleksiyonlara imza atan Türkiye’nin ilk ve tek %100 HoReCa markası Bonna, çocuklara özel hazırladığı porselen tabak koleksiyonunu Minimeals ile bu kez minik kalpleri fethediyor.

Minikleri mutlu eden sunumlar

Miniklerin hayal dünyasını zenginleştirecek modern tasarıma sahip Minimeals, her biri farklı doğa ve sevimli hayvan figüründen oluşuyor. Evrensel renk ve desenlerde tasarlanan koleksiyon, cinsiyet ayrımı gözetmeyen renk ve karakterleriyle tüm çocuklara hitap ediyor. Kenar çıtlamazlık garantisi ve dayanıklı formuyla uzun ömürlü kullanım vadeden koleksiyon; yeni tasarımlarla kolayca çoğaltılabilecek ve yoğun organizasyonlarda fark yaratacak bir yapıya sahip. Miniklere özel boyutlarda üretilen Minimeals, otel açık büfelerinden, restoran çocuk menülerine kadar her mekânda öğünlere eşlik etmek için tasarlanırken, minikleri mutlu eden sunumların gözdesi olmaya aday.

Yorum Yaz

 
 
  captcha