Aşkınızı anlatmanın en tatlı yolu Kahve Dünyası’nda

Aşkınızı anlatmanın en tatlı yolu  Kahve Dünyası’nda
Çikolata aşkıyla misafirlerine benzersiz lezzetler sunan Kahve Dünyası, 14 Şubat Sevgililer Günü için birbirinden enfes çikolatalarını özel kutular içinde sunuyor. Üstelik isteyenler Kahve Dünyası online mağazası kahvedunyasi.com’da da bulabileceği bu lezzet dolu çikolataların kutusunu, aşkını anlatan fotoğraflarla özelleştirerek sevgilisine çifte sürpriz yapabiliyor.

“Hepimizin Ortak Noktası” söylemiyle misafirlerine birbirinden özel lezzetler sunan Kahve Dünyası, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilisini; hem kalbine hem damağına hitap eden tatlı bir sürprizle mutlu etmek isteyenler için enfes çikolatalar sunuyor. Özel tasarım kutularda satışa sunulan Kahve Dünyası’nın lezzet dolu çikolataları trüf, spesiyal çikolata, Lavi gibi farklı çeşitleriyle sevgi dolu kalplere mutluluk dağıtıyor.

Kalpleri buluşturan lezzetler

Kahve Dünyası’nın gerçek kakao ile el yapımı tarzında üretilen çikolatalarından biri olan trüf, hindistan cevizi veya kakao kaplı, bitter ya da sütlü çikolata dolgusuyla damakları şenlendiriyor. Çifte kavrulmuş fındıktan karamele, tropikal meyveliden fıstıklıya farklı içeriklerin, şık ve sofistike bir sunumla buluştuğu sütlü ve bitter spesiyal çikolatanın tadına doyum olmuyor. Lezzeti sütlü, bitter, fındıklı, frambuazlı ve Antep fıstıklı enfes dolgusuyla taçlanan Lavi ise renkli paketleriyle aşkınıza renk ve enerji katıyor. Kahve Dünyası’nın Sevgililer Günü’ne özel çikolatalarından trüf ve spesiyal 16’lı ve 25’li kutularda, Lavi ise küp kutuda satışa sunuluyor.

Sevgilinizi şaşırtacak sürpriz

Kahve Dünyası’nın Sevgililer Günü sürprizleri bu enfes çikolatalarla sınırlı kalmıyor. Sevdiği kişiyi şaşırtmak isteyenler bu özel çikolataları kişiselleştirilmiş kutularda da armağan edebiliyor. Kahve Dünyası Online Mağazası’ndan, seçili sürpriz hediye kutularından sipariş verirken kendi fotoğrafını yükleyerek sevdiği kişiye çikolata göndermek isteyenler hiçbir ek ücret ödemiyor. Bu sürpriz ile çikolatalar bitse dahi kutular başköşedeki yerini korumaya devam ediyor!

Yorum Yaz

 
 
  captcha