Ağaoğlu My Mountain Otel; Her şey dahil sistemle keyifli bir kış tatili sunuyor

Ağaoğlu My Mountain Otel; Her şey dahil sistemle keyifli bir kış tatili sunuyor
Konuklarına konforlu bir tatil deneyimi yaşatmak için her detayı düşünen Ağaoğlu My Mountain’in bünyesinde birçok kayak aktivitesi sunuyor. Kayak odasından pistlere direkt çıkabilen konuklar otelin her katında yer alan geniş lobi alanlarında izole bir şekilde vakit geçirebiliyor.

2012 yılında Uludağ’da ikinci bölgede hizmet vermeye başlayan Ağaoğlu My Mountain Otel, konuklarını her şey dahil konseptte ağırlıyor. Bursa’ya 36 kilometre uzaklıkta konumlanan otel hem dağ havası almak isteyenler hem de kayak sporlarını sevenler için çok keyifli bir alternatif oluşturuyor. Ağaoğlu Turizm Grup Başkanı Murat Türker, “Uludağ’daki serüvenimiz 1995 yılında birinci bölgede bulunan Ağaoğlu My Resort ile başladı. Ağaoğlu My Mountain Otel’de yaklaşık sekiz yıldır hizmet sunuyoruz. Otelimizde kayak, snowboard, kar motoru turları gibi kayak aktiveleri sunuyoruz. Ayrıca misafirlerimiz 2012 yılında kurulan Ağaoğlu Kayak Okulu’nda Kayak Öğretmenleri Derneği’ne kayıtlı uzman öğretmenler eşliğinde kayak dersleri de alabiliyorlar” diyor.

Tüm ihtiyaçlara cevap veriyor

Ağaoğlu My Mountain Otel’de iki adet engelli odası dahil olmak üzere 196 oda bulunuyor. Bu odaların 173 tanesi standart oda olarak tasarlanmış. Ayrıca dubleks, junior aile, king suite gibi farklı oda kategorileri konukların tercihine sunulmuş. İçerisinde mutfağı, salonu ve iki adet yatak odası bulunan junior king suite oda kalabalık ailelerin tercihi olurken yatak odasında jakuzisi, oturma odasında ise şöminesi bulunan süite odalar da ekstra konfor sunuyor. Otelin bünyesinde kapalı yetişkin havuzu, çocuk havuzu, ana restoran, konferans ve toplantı salonları, sauna, fitness center, market, kuaför, mini club ve oyun odası gibi birçok alan bulunuyor. Dolayısıyla misafirler tüm ihtiyaçlarını otelden çıkmadan karşılayabiliyor. Ayrıca üç katında da yer alan geniş lobi alanlarına sahip otel bu özelliğiyle konuklarına kalabalıktan izole olabilme fırsatı da tanıyor. Otelin restoranı ise açık büfe olarak hizmet sunuyor. Lobi alanlarında yer alan barlarda da konuklara sabah 07.30 gece 00.00 arası içecek servisi yapılıyor.

Otel, birçok özelliğiyle kayak severlerin tercihi

Yaşanan pandemi süreciyle birlikte otelde gerekli tüm koronavirüs tedbirlerini aldıklarını söyleyen Türker, ekliyor: “Güvenli Turizm Sertifikası’na sahip otelimizde misafirlerimize girişten itibaren gerekli tedbirleri uyguluyoruz. HES kodu ile giriş, ateş ölçümü, valizlerin dezenfekte edilerek odalara alınması gibi önlemlere ek olarak farklı uygulamalarımızda var. Oteldeki izolasyon odaları, havalandırmalarda UVC filtreleri, havlu gibi kişisel eşyalarda tek kullanımlık paketler bunlardan bazıları. Ayrıca açık büfede düzenleme, sosyal alanlarda güvenli mesafe uyarı levhaları gibi çok sayıda düzenlemelerle hijyenik bir ortamda keyifli bir tatil olanağı sunuyoruz. Aynı zamanda kayak ekipmanlarını her kullanım sonrası dezenfekte ediliyor. Aynı hassasiyet ortak kullanım alanlarında da mevcut. Misafirlerin sağlığını ön planda tutan bir tatil anlayışı sergiliyoruz.”

Otelin bünyesinde bulunan kayak odalarından direkt pistlere çıkış imkanı bulunması ve kayaktan sonra otelin spa bölümünü ve karlar altında bulunan dış havuzu kullanabilmeleri de konuklardan tam not alıyor.

www.agaoglumymountain.com.tr/

Yorum Yaz

 
 
  captcha