Uzak Doğu Mutfağı'nın muhteşem lezzetleri 'Asian Night' ile Izaka Restaurant'ta

Uzak Doğu Mutfağı'nın muhteşem lezzetleri 'Asian Night' ile Izaka Restaurant'ta
İstanbul’un en özel adreslerinden biri olan CVK Park Bosphorus’un terasında yer alan Izaka Restaurant, 'Hitode' bölümüyle misafirlerini her Çarşamba 'Asian Night' geceleriyle Uzak Doğu Mutfağı'nda uzun bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

Misafirlerine tarihi Haliç Yarımadası'ndan Boğaz’a uzanan özel bir manzara sunan CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’un terasında bulunan Izaka Restaurant & Bar, Hitode bölümüyle Uzak Doğu Mutfağı sevenler için çok özel bir mönü hazırladı. Bir yıl boyunca her Çarşamba 19:00-22:00 saatleri arasında geçerli olacak mönüde tatları kadar sunumlarıyla da iddialı olan lezzetler yer alıyor.

Uzak Doğu Mutfağı denildiğinde ilk akla gelenlerden Miso çorbası, Edamame, California Roll, Boston Roll, Avokado Maki, Izaka Shiro Roll, Somon Nigiri, Tuna Nigiri ve yeşil çay dondurmasından oluşan zengin mönüsüyle damaklarda eşsiz lezzetler bırakıyor. Enfes lezzetlerin yer aldığı mönüye,Japon birası ve Erik şarabı tercihinize göre eşlik ediyor. Eşsiz Boğaz manzarası ve tadı damağınızda kalacak zengin sushi mönüsüyle Çarşamba akşamlarını sevdikleriniz ve dostlarınızla keyifli bir şekilde geçirmek istiyorsanız, 'Asian Night' akşamlarına davetlisiniz.

İletişim: 0212 708 38 38 - 0212 377 88 88

Yorum Yaz

 
 
  captcha