15 Nisan 2021, Perşembe

Sonbaharın favori lezzeti Pumpkin Spice Latte bu kez Vegan altenatifi ile geri dönüyor

Sonbaharın favori lezzeti Pumpkin Spice Latte bu kez Vegan altenatifi ile geri dönüyor
Kahve kültürünün dünyadaki en önemli temsilcilerinden Starbucks’ın, sonbaharı özleten balkabaklı eşsiz lezzeti Pumpkin Spice Latte, hem vegan beslenenler hem de soğuk kahve sevenler için farklı seçenekleriyle mağazalarda yerini alıyor.

Her zaman misafirlerine kaliteli ve lezzetli içecek alternatifleri sunan Starbucks, sonbaharın simgesi haline gelen ikonik lezzet, Pumpkin Spice Latte’yi gerçek balkabaklı özel sosuyla sevenleriyle buluşturuyor. Espresso ile buharda ısıtılmış sütün; tarçın, mini Hindistan cevizi, karanfil ve balkabağı turtası çeşnisi ile buluşmasıyla ortaya çıkan eşsiz tat Starbucks mağazalarında hayranlarını bekliyor.

Starbucks vegan beslenenleri unutmuyor

Starbucks, vegan beslenenler için sonbaharın sevilen lezzetini, soya veya badem sütü ile kremasız olarak hazırlıyor ve özel beslenme tercihi olan misafirlerine lezzetli bir alternatif olarak sunuyor.

Sonbaharda da soğuk içecek sevenler için

Serin havalarda soğuk lezzetten vazgeçemeyenleri de düşünen Starbucks, Buzlu Pumpkin Spice Latte seçeneği ile sevenleriyle buluşuyor. Gerçek balkabağı ve özel frappucino® karışımı ile özenle hazırladığı Pumpkin Spice Frappuccino®’yu da kahve ve krema bazlı seçenekleriyle misafirleriyle buluşturuyor. Pumpkin Spice sosu, süt, buz, frappuccino özü, çırpılmış krema ve Pumpkin Spice süslemesi ile muhteşem bir karışımla meydana gelen eşsiz lezzet, serinlemek için en iyi alternatifler arasında bulunuyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha