Pizza İl Forno, 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında, eğitim neferleri için “lezzetli teşekkür”

Pizza İl Forno, 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında, eğitim neferleri için “lezzetli teşekkür”
İtalyan işi pizzalarıyla ünlenen restoran zinciri Pizza İl Forno, 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında, eğitim neferleri için “lezzetli teşekkür” kampanyası başlattı. Buna göre, 24 – 30 Kasım tarihleri arasında Pizza İl Forno restoranlarına gelen veya internet üzerinden sipariş veren öğretmenlere, tüm mönüler yüzde 30 indirimli olarak sunuluyor.

İtalyan usulü ince ve çıtır hamur üzerinde, gerçek mozzarella peyniri ile taze ve katkısız malzemelerin bolca kullanıldığı özel tariflerini, taş fırınlarda pişirip servis eden Pizza İl Forno, Öğretmenler Günü’ne özel bir kampanya başlattı. 24 Kasım’da başlayacak ve bir hafta sürecek kampanya kapsamında, Pizza İl Forno restoranlarını ziyaret eden ya da online sipariş veren öğretmenler, markanın Klasik, İmza veya Vegan pizzaları başta olmak üzere, tüm mönülerde yüzde 30 indirim fırsatından yararlanabilecek.

Vegan öğretmenler için de zengin seçenekler sunuluyor

Misafirlerine alışılmışın dışında bir pizza deneyimi sunan Pizza İl Forno, Marinara, Margherita, Ricotta gibi klasikleşen lezzetlerinin yanı sıra sadece burada servis edilen, şef imzalı pizzalarıyla da fark yaratıyor. Markanın imza pizzaları içinde Enginarlı, 4 Peynirli, Karidesli, Füme Somonlu, Kaburgalı, Kavurmalı, BBQ Tavuklu ve Burrata Pizza gibi değerli müşterilerine özel seçenekler sunuyor. Ayrıca Pizza İl Forno’da vegan öğretmenler için de zengin seçenekler bulunuyor. Klasik pizzaları vegan tarzında yeniden yorumlayan markanın mönüsünde, hem kabak, ıspanak, mantar gibi doğal ve sağlıklı malzemelerle hazırlanan, hem de sucuk, salam, sosis gibi tatları alabileceğiniz vegan pizzalar yer alıyor.

www.pizzailforno.com.tr

Yorum Yaz

 
 
  captcha