15 Temmuz 2024, Pazartesi

“Ofisten Mutfağa” Yemek Yarışması

 “Ofisten Mutfağa” Yemek Yarışması
İş dünyasının yetenekli, lezzet düşkünü ve cesur beyaz yakalılarını mutfakta buluşturan Ofisten Mutfağa Yemek Yarışması yine birbirinden yetenekli çalışanları keşfetmek için kapılarını aralıyor.

Beyaz yakalıları mutfağa davet ediyoruz…

Şirket çalışanlarından oluşan ekiplerin yarışacağı 6. Kez düzenlenen “Ofisten Mutfağa” Yemek Yarışması ile iş dünyasındaki rekabet bu kez lezzet dolu bir şölene dönüşüyor.

İş dünyasının profesyonellerini ofisten çıkararak mutfağa davet eden “Ofisten Mutfağa” Türkiye’de şirket içi iletişime yeni bir boyut kazandırırken aynı zamanda çalışan motivasyonunu artırmayı, yaratıcı bir rekabet ortamında eğlenmeyi ve takım ruhunu yükseltmeyi hedefliyor ve tüm şirketlerin katılımına açık…

Katılan firmaların oluşturduğu ekipler arasındaki yarışmalar, 2024 Eylül ayı içinde Zorlu Eataly Mutfak Atölyesi’nde gerçekleşecek. Her eleme turunda dört şirketin yarışacağı “Ofisten Mutfağa” yarışmasında; şirket ekiplerine verilen sürpriz bir kutudan çıkan malzemelerle yarışmacılar başlangıç, ana yemek ve tatlıdan oluşan menülerini hazırlayarak rakipleriyle yarışacaklar.

Eataly Executive Şefi Claudio Chinali, İşletmeci&Yemek Yazarı&Gurme Rehber Elif Edes ve Yemek Programcısı Sedef İybar’dan oluşan jüri tarafından yapılacak değerlendirme sonrasında yarışma boyunca en yüksek puanı alan 4 ekip finalde yarışmaya hak kazanacak. Final yarışmasında ise söz konusu jüri üyelerinin yanı sıra gastronomi dünyasının ünlü isimleri de konuk jüri olarak yarışmada hazır bulunacaklar ve oylama ile birinciyi belirleyecekler. Yarışmayı kazanan ekip ödül olarak gastronomi ağırlıklı şahane bir yurt dışı gezisi kazanacak.

Yorum Yaz

 
 
  captcha