08 Mayıs 2021, Cumartesi

Nespresso'dan bahara özel kahve anları

Nespresso'dan bahara özel kahve anları
Nespresso, düzenlediği bahar kampanyaları ile, kahve keyfine şıklık katan sıra dışı tasarım makinelerini ve aksesuarlarını özel indirimlerle sunuyor. Nespresso, Anneler Günü’ne denk gelen bir diğer kampanyası ile de aksesuarlarda %20 indirim imkanı veriyor. Teknoloji ile modern tasarımları birleştiren Nespresso, birbirinden özel iki kampanyası ile hem kahveseverleri hem de anneleri mutlu ediyor.

Nespresso’nun 9 Mayıs’a kadar devam edecek “Bahar Kampanyası” özelinde, kahveseverlere birbirinden farklı fırsatlar sunuluyor. “Essenza Mini”, “Inissia”, Pixie”, “Essenza Mini Bundle”, “Pixie Bundle” ve “Inissia Bundle” kahve makinelerinden herhangi biri ile beraber 5 kutu kahve alımında, toplamda %20 indirimle kahveseverler mutlu ediliyor.

Tutkunlarına benzersiz kahve anları yaşatmaya devam eden Nespresso, sadece bununla yetinmiyor; “Lattissima One”, “Lattissima Touch”, “Lattissima Pro”, “Gran Lattissima” ve “Atelier” entegre sütlü kahve makinelerinden herhangi biri ile birlikte 10 kutu kahve alımında da %30 indirim fırsatı tanıyor.

Nespresso aynı zamanda “Bahar Kampanyası” kapsamında, “Anneler Günü”ne özel olarak, 30 Nisan – 9 Mayıs tarihleri arasında, aksesuarlarda %20 indirim ile annelerin kahve deneyimine ayrıcalık katıyor.

İster birbirinden zarif tasarımları ile dikkat çeken kahve aksesuarlarından ister “Bahar Kampanyası” kapsamındaki minimal estetiğe sahip makinelerden birini annenize hediye edebilir, unutulmaz kahve anları yaşatabilirsiniz…. Tek tuşla gurme kahve keyfi sunan Nespressonun kahve makineleri ve aksesuarları ile annenize hem şık hem de seçkin bir hediye verebilirsiniz.

Nespresso’nun belirli bir sayıda kutu kahve ve seçili makineleri alımlarında geçerli olan “Bahar Kampanyası” indirimleri 9 Mayıs’a kadar, aksesuarlarda geçerli olan “Anneler Günü” kampanyası ise 30 Nisan – 9 Mayıs tarihleri arasında Boutique noktalarında ve https://tr.buynespresso.com internet adresinde geçerli olmakla beraber stoklarla sınırlıdır.

Yorum Yaz

 
 
  captcha