16 Haziran 2021, Çarşamba

Evdeki Meksikalı RANCHİTO

Evdeki Meksikalı RANCHİTO
Şehrin Meksikalısı Ranchero, sevilen lezzetlerini şimdi de evlere taşıdı. Meksikalı & Türk bir ailenin işlettiği mekan, popüler acı salon sosundan, damaklarda lezzet şöleni yaratan birbirinden özel baharat karışımlarına, buğday ve mısır tortillalarından, tarifi Meksika’da yaşayan büyük anneye ait ranch kokteyline kadar pek çok orjinal ürünü Türkçe’de “küçük çiftlik” anlamına gelen Ranchito markası altında buluşturdu. Ranchito.com.tr adresine girenler, kökü Aztek ve Mayalara uzanan binlerce yıllık Meksika mutfağının özel tariflerini artık kendi evlerinde uygulayabilecek. Üstelik, siteye üye olarak alışveriş yapan herkes, ilk siparişlerinde yüzde 10 indirim avantajından yararlanabilecek.

Misafirlerini İstanbul’un her iki yakasında Suadiye, Watergarden Avm ve Nişantaşı Reasürans şubeleri ile Ankara Maidan’da geçen yıl hizmete giren mekanında ağırlayan Ranchero, en özel lezzetlerini Türkiye’nin her yerine ulaştırabilmek için www.ranchito.com.tr isimli online ticaret sitesini hayata geçirdi. İlk etapta mekanın en çok sevilen acı salon sosu ve birbirinden özel baharat karışımları ile satışa başlayan sitede, mekana özgü pek çok yeni ürün de kısa süre içinde online sipariş menüsüne dahil olacak.

Acının anavatanından Ranchito acı sos

Ranchito.com.tr adresinde satışa sunulan isli acı sos, Meksika’dan özel olarak getirilen kurutulmuş biberlerle hazırlanıyor. Ranchero müdavimlerinin yakından tanıdığı ve hemen her yemeğe kusursuzca eşlik eden acı sos, Ranchito şişelerinde mutfaklara girmeye hazır.

Mükemmel karışımlar…

Titizlikle harmanlanan birbirinden mükemmel Ranchito baharat karışımları, tadıyla, kokusuyla, aromasıyla ve yemeklere kattığı tatlarla mutfaklarda lezzet şöleni yaratacak. Ranchito.com.tr’den sipariş edebileceğiniz Sazonador isimli karışım, birbirinden farklı aromaya sahip ot ve baharatların bir araya gelmesiyle oluşturuluyor. Kırmızı et ve tavuğa alışılmışın dışında tat veren bu karışımı ilk kez deneyenler çok beğendiklerini söylüyor. Sitenin baharat menüsünün bir başka yıldızı Nido, başta tencere yemekleri olmak üzere her türlü tarifte lezzet patlaması yaratıyor.Özellikle acı sevenlere hitap eden Chili Baharat ise, hem acılı hem lezzetli olması istenen tüm yemeklerde rahatlıkla kullanılabiliyor.

Ranchito öneriyor!

Ranchito’nun sos ve baharat siparişi veren müşterilerine özel birkaç önerisi var; “Nido baharatını tüm yemeklerinizde pişirme aşamasında kullanın. Ayrıca her türlü paneleme harcında ununuza Nido’yu da ekleyerek mutlaka deneyin. Sazonador’u, et veya tavukları pişirmeden önce üzerine serptikten sonra ızgaraya atın. Eğer acıdan vazgeçemeyenlerdenseniz, Chili baharatını tıpkı Nido gibi pişirme aşamasında yemeklerinize ekleyin. Ya da dilerseniz pişmiş yemeklerinizin üzerine tıpkı pul biber gibi dökün. Unutmadan çorba severlere de bir not; dilediğiniz tüm çorbaların hazırlanma aşamasında Nido baharatını ekleyin. Acılı çorbalar içinse Chili baharatını kullanın.”

Ranchito markası altında sunulan Meksika lezzetlerini evlerine taşımak isteyenler, diledikleri zaman online sipariş verebilecekleri gibi, Ranchero şubelerinden ve markanın sosyal medya hesaplarından da alışveriş yapabilecekler.

www.ranchito.com.tr

Yorum Yaz

 
 
  captcha