Big Babol’dan kocaman eğlence

Big Babol’dan kocaman eğlence
Dünya'da balonlu sakız pazarının lider firması Perfetti Van Melle'nin Türkiye'de lider markası Big Babol, içi ekşi dolgulu meyve şeklinde ve tadında yepyeni ürünleri ile sakız çiğnemeyi kocaman eğlenceye dönüştürüyor.

Balonlu sakız pazarının açık ara lideri Big Babol, 1990 yılından bu yana Türkiye’de eğlence seven herkese keyifli bir deneyim sunuyor. Sakız pazarının efsane balonlu sakızı Big Babol, yeni ürünleriyle kocaman eğlence dolu dünyasını büyütmeye devam ediyor!

İkonik kokusu, farklı aromaları ve kocaman balonlarıyla çok sevilen Big Babol, ürün portföyüne herkesin kalbinde kocaman yer kaplayacak yeni ürünler ekledi.

Eşsiz tasarımlarıyla dikkat çeken ekşi dolgulu meyve şeklindeki ürünler; en çok tercih edilen balonlu sakız aromalarından karpuz, portakal, çilek ve limon lezzetiyle tüm satış noktalarında tüketiciyle buluşuyor. Herkesin çok seveceği meyve konseptli ürünler, hem bireysel tüketime hem de paylaşıma uygun ambalaj formatlarıyla eğlenceyi katlıyor. İsteyene karpuz, çilek, limon ve portakaldan oluşan 4 farklı meyve şekliyle, isteyene de en sevilen meyve lezzetlerinden karpuz şekliyle içi ekşi dolgulu balonlu sakızlar sunuluyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha