15 Nisan 2024, Pazartesi

Aşkın renginden ilham alan lezzet: “Valentines Latte”

Aşkın renginden ilham alan lezzet: “Valentines Latte”
Yılın en romantik gününde pespembe lezzetlerle aşkın en güzel halini unutulmaz bir hatıraya dönüştürmeye hazır mısınız? Taze, lezzetli yiyecek ve içecekleri sunarak yeni bir trende imza atan Blum Coffee House, aşkın kutlandığı 14 Şubat Sevgililer Günü’nü baş döndürücü lezzetleriyle taçlandırıyor. Blum Coffee House’un ejder meyvesi ile renklendirilen “Valentines Latte”si ve ahududu ile görsel şölene dönüşen el yapımı Belçika çikolataları Şubat ayının ikinci haftası boyunca sevgilileri bir aşk masalında hissettirmeye hazırlanıyor.

Lezzetli kahve ve sağlıklı atıştırmalıkların butik mekanı Blum Coffee House, aşk dolu bir haftayı kutlamak isteyenler için birbirinden özel alternatifler sunuyor. Blum Coffee House, kış mevsimi ile bütünleşen latteyi, her dönemin eşsiz lezzeti Belçika çikolatasını kendine özgü doğal tatlarla harmanlayarak, 14 Şubat’ta lezzetli ve romantik bir yolculuğun kapısını aralıyor.

Özel kutusuyla kapınıza kadar kurye ile teslim ediliyor

Nitelikli kahve çekirdekleri ve farklı demleme yöntemleriyle hazırlanan kahveler ile doğal, organik gurme lezzetleri bir arada sunan Blum Coffee House, sımsıcak 14 Şubat atmosferinde, sevgilinizi ve sizi romantizmin doruklarına çıkarıyor. Sevgililer gününe özel, doğal olarak ‘Ejder meyvesi’ ile renklendirilen “Valentines Latte” her ayrıntısı ince düşünülmüş romantik dokunuşlarla sunuluyor. Yalnız eşsiz rengi ile değil antioksidan özelliği ile de ön plana çıkan ejder meyvesi ile bağışıklık sisteminizi de düşünüyor. Sağlıklı olduğu kadar gözünüze de hitap eden pespembe görüntüsü ile Şubat ayının ikinci haftası boyunca misafirlere aşkı hatırlatıyor.

Aşkın renginden ilham alan lezzetler aşkı anlatmanın en romantik yolu olabilir. İlk günden itibaren farklı olmak ve misafirlerine her yerde bulamayacakları özgün ürünleri sunma vizyonunu taşıyan Blum Coffee House; freze dried ahududu eşliğinde Sevgililer Günü’ne özel yeni bir reçete ile geliştirilen kalp şeklindeki Belçika çikolatalarını müdavimlerinin beğenisine sunuyor. Bu özel günde sevdiklerinize armağan edebileceğiniz yüzde 70 kakaolu sağlıklı bir alternatif olan kalp şeklindeki çikolatalar kutulu ya da adet olarak servis edilebiliyor. Online olarak da satışa sunulan Sevgililer Günü kalp çikolataları özel kutusuyla kapınıza kadar kurye ile teslim ediliyor.

https://blumcoffeehouse.com/

Yorum Yaz

 
 
  captcha