Arzum Brewtime Fresh Grind Filtre Kahve Makinesi ile güne taze bir başlangıç yapın

Arzum Brewtime Fresh Grind Filtre Kahve Makinesi ile güne taze bir başlangıç yapın
Güne kahve içmeden başlayamayanlar, aradığı taze başlangıcı Arzum Brewtime Fresh Grind Filtre Kahve Makinesi’nde buluyor. 12 fincana kadar kahve pişirme kapasitesi, aroma ayarı ve kahve öğütücü hazneli Brewtime Fresh Grind Filtre Kahve Makinesi ile kahve tutkunları güne yenilenerek başlıyor.

Taze demlenmiş bir filtre kahvenin sunduğu mutluluk hiçbir şeyde yok. Hem de sert bir kahve içmeden ayılamayanlar için. Filtre kahveyi her zaman yoğun aroma ve tazelikte sunan, yanında zindeliği, mutluluğu, pratikliği ve taze bir başlangıcı getiren Arzum Brewtime Fresh Grind Filtre Kahve Makinesi, kişiye özel öğütme ve demleme fonksiyonlarıyla filtre kahvede her geçen gün artan beklentileri eksiksiz karşılayacak.

Filtre kahvenizin sertliğini tek tuşla damak tadınıza göre ayarlayın

Filtre kahve alışkanlığınızı değiştirecek Brewtime Fresh Grind Filtre Kahve Makinesi’nin, 1.5 litrelik geniş demlik kapasitesi ile 12 fincana kadar filtre kahve pişirmek mümkün. 200 gramlık kahve öğütücü haznesi ile öğüttüğünüz kahve çekirdeklerini ilk anki tazeliğinde uzun süre koruyabilir, kahvenin yoğun aromasını istediğiniz her an sınırsızca yaşayabilirsiniz. 12 farklı öğütme ayarı ile kahve çekirdeklerini istediğiniz kalınlıkta çekerek filtre kahveye kendinize has notalar kazandırabilirsiniz. Suyun kahve içinde geçireceği süreyi belirleyerek lezzet yoğunluğunu artırmayı sağlayan aroma ayarı özelliği ile filtre kahvenizin sertliğini tek tuşla damak tadınıza göre ayarlayabilirsiniz. 24 saatlik zaman ayarı ile filtre kahveniz yeni bir güne uyandığınızda ya da işten eve döndüğünüzde hazır olur. Kahveyi 35 dakika boyunca sıcak tutabilme özelliği ile siz kahveyi değil, kahveniz sizi bekler.

Aklınızdaki tek şey içeceğiniz yoğun aromalı filtre kahve olur

Brewtime Fresh Grind Filtre Kahve Makinesi, filtre kahve keyfine konfor, lüks ve kişisellik kazandırır. Su seviyesi göstergesi ile filtre kahve keyfiniz hiçbir zaman yarıda kalmaz. Damlama önleyici emniyet sistemi ile aklınızdaki tek şey içeceğiniz yoğun aromalı filtre kahve olur. Işıklı LCD ekranı ile kullanıcısını kahve pişirme süreci hakkında bilgilendirir.

Siz de güne taze bir başlangıç yapmak istiyorsanız Arzum Brewtime Fresh Grind Filtre Kahve Makinesi’ne arzum.com.tr ve tüm satış kanallarından ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

 
 
  captcha