15 Nisan 2021, Perşembe

Yeni Nesil Çiğ Süt Markası: Milgo

Yeni Nesil Çiğ Süt Markası: Milgo
Milgo Çiğ Süt, Türkiye ve Avrupa’nın en büyük süt üretim çiftliği olan ATASANCAK Acıpayam Tarım İşletmesi’nde üstün hijyen koşullarında üretiliyor ve el değmeden şişeleniyor. Güvenilirlik, doğallık ve şeffaflık ilkeleriyle üretimin her aşamasını tüketicilerle paylaşan Milgo, doğal çiğ süt ürünlerini ulusal ve uluslararası pazardaki son kullanıcılarına ulaştırmayı hedefliyor.

‘’Mutluluğun tadı’’ sloganıyla yola çıkan Milgo, çiftliğinde yetiştirdiği inerklerden elde edilen sütleri kalite ve gıda güvenliği esaslarına göre tüketiciyle buluşturuyor. Üretimin her aşaması, doğallığı en hijyenik koşullarda tüketiciyle buluşturmak için el değmeden yapılıyor. Milgo’nun üretildiği çiftlik, hastalıklardan ari işletme olarak aldığı sağlık sertifikasıyla güvenilir ve kaliteli üretim yapıyor. Kültürümüzde yer etmiş mahalle sütçüsü olgusunun modernize edilerek şişelenmiş halini tüketicilerinin karşısına çıkarıyor.

Hem doğaya hem sağlığa katkı

24.000 dekar arazi varlığı ile 10.500 büyükbaşa sahip çiftlikte, kaliteli ve sağlıklı süt sunabilmek amacıyla çeşitli rasyon denemeleri yapılarak, günlük 400 yem hazırlanıp, dağıtılıyor. Süt inekleri hijyenik ahırlarda yetiştiriliyor ve ürün gelişim süreçleri dijital olarak takip ediliyor. Hiçbir ek işlem görmeden tüketicisine ulaşan Milgo, sağımdan şişelemeye adım adım takip edilerek sofralara ulaşıyor.

Tariflerinize tat katmak ve detaylı bilgi için ww.milgo.com.tr adresini ziyaret edebilir, Amasya Et Ürünleri’nin seçili mağazaları veya market.amasyaeturunleri.com.tradresi, Tıkla Gelsin® mobil uygulaması veya www.tiklagelsin.com web sitesi, Bana Bi ve İsteGelsin üzerinden İstanbul lokasyonu için sipariş verebilirsiniz.

Yorum Yaz

 
 
  captcha