27 Şubat 2020, Perşembe

Yemeksepeti Banabi şimdi Eskişehir ve Bursa’da

Yemeksepeti Banabi şimdi Eskişehir ve Bursa’da
Yemeksepeti’nin yeni girişimi online market ürünleri siparişi hizmeti Banabi, hız kesmeden yaygınlaşıyor. Banabi şimdi de Eskişehir ve Bursa’da hizmet vermeye başladı. Nisan ayında ilk olarak İstanbul’da hizmet vermeye başlayan Banabi çok kısa sürede İzmir, Ankara ve Antalya’da faaliyete geçmişti. Banabi yıl sonuna kadar Anadolu’da hızla yaygınlaşmayı hedefliyor.

Yemeksepeti’nin hızla yaygınlaşmaya devam eden online market ürünleri siparişi hizmeti Banabi, Eskişehir ve Bursa’da hizmet vermeye başladı. İlk olarak Nisan 2019’da İstanbul’da hizmet vermeye başlayan Banabi, sırasıyla İzmir, Ankara ve Antalya’da hizmete girmişti.

Banabi ile yıl sonuna kadar Anadolu kentlerinde de hızla yaygınlaşmayı hedeflediklerini belirten Yemeksepeti İş Geliştirme Direktörü Mert Baki, “Banabi ile sadece üç büyük ilde büyüme hedeflemiyor, aksine hızlı bir şekilde Anadolu kentlerine de yayılmayı hedefliyoruz. Faaliyette olduğumuz kentlerde hizmet verdiğimiz bölgeleri yaygınlaştırırken aynı zamanda yıl sonuna kadar Trabzon, Denizli ve Isparta’da hizmet vermeyi hedefliyoruz.” dedi.

2 binden fazla ürün

Market ürünlerini yaklaşık 10-15 dakika içerisinde kullanıcılarına ulaştıran Banabi hizmeti sayesinde Eskişehir ve Bursa’daki kullanıcılar; dondurma, dondurulmuş gıdalar, meyve-sebze, anne-bebek ürünleri, ev temizlik ürünleri ve kişisel bakım ürünleri gibi birçok kategoride 2 binden fazla market ürününü online sipariş etme fırsatına sahip oluyorlar. Banabi ayrıca kullanıcılarına kapıda ödeme fırsatı sunarak online market ürünleri sektöründe bir ilke imza atıyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha