Victorinox mutfak bıçakları ile işlerinizi kolaylaştırın

Victorinox mutfak bıçakları ile işlerinizi kolaylaştırın
En iyi malzeme ve tasarıma sahip olan Victorinox mutfak ve masa bıçakları Ahşap Korumalı Blok Set ile bıçak deneyimini tüm mutfaklara taşıyor.5 parçalı bıçak kombinasyonu sunan blok set, kaymaya karşı dayanıklı güvenli ve zarif yapısı ile en zorlu sebze ve meyvelerin üstesinden geliyor.

Yüksek kaliteye sahip, az bakım gerektiren mutfak ve masa bıçakları ile Victorinox markası;tasarımı, keskinliği ve geniş kullanım alanıyla mutfakların vazgeçilmez parçasına dönüşen SwissClassic Ahşap Korumalı Blok Set’iniVictorinox tutkunlarıyla buluşturuyor.

Mutfaktaki en büyük yardımcınız

En sert sebzelerden meyvelere ve salatalara kadar tüm kesim işlerinde kullanılabilen bıçaklar,mutfaklara konfor ve eğlence getiriyor.21 cm ekmek bıçağı, 17 cm santoku bıçağı, 19 cm doğrama bıçağı, 11 cm domates bıçağı ve 8 cm soyma bıçağı ile özel günlere ve günlük kullanım olanağı sunan bıçaklar istenilen her boyuta en doğru ve tutarlı kesime olanak tanıyor. Günlük kullanım için uygun olan bıçaklar, tırtıklıağız yapısıyla keskinliğini uzun süre koruyor.

Kolay bir tutuş ve kullanım sunuyor

SwissClassic Ahşap Korumalı Blok Seti oluşturan bıçaklar, el anatomisiyle uygun polipropilen sap, kolay bir tutuş ve kullanım sunarken, kaymayan yapısı kazaların önüne geçiyor. Yüksek karbonlu paslanmaz çelik gıdayla güvenli bir kullanım imkânı verirken kulanım sonrası bıçaklar makinede kolayca yıkanabiliyor.

Yorum Yaz

 
 
  captcha