Six Senses Kaplankaya, Dr.Gabor Maté'yi Harvest serisi kapsamında misafirleri ile buluşturuyor

Six Senses Kaplankaya, Dr.Gabor Maté'yi Harvest serisi kapsamında misafirleri ile buluşturuyor
Six Senses Kaplankaya, Harvest Serisi kapsamında dünya çapında çığır açan psikoterapi metodları ile tanınan ünlü doktor ve dünyanın en çok kitap satan yazarları arasında bulunan Dr.Gabor Maté'yi 31 Mayıs -5 Haziran tarihleri arasında ağırlıyor. Dr.Gabor Maté, misafirlerine içsel dünyaları ile derin bir bağ kuracağı ve kendilerini yeniden keşfederek ilişkilerini güçlendireceği hayat değiştiren bir deneyim sunuyor.

Dünya çapında ünlü bütünsel wellness felsefesi, benzersiz konaklama deneyimi ve Ege Bölgesi’nin harikulade doğasında yer alan konumu ile fark yaratan Six Senses Kaplankaya yeni sezonda da birbirinden değerli, alanında uzman dünya çapında isimleri ağırlıyor. Six Senses Kaplankaya, 31 Mayıs-5 Haziran tarihleri arasında dünyaca ünlü doktor ve travma uzmanı Dr.Gabor Maté'yi Harvest serisi kapsamında misafirleri ile buluşturuyor. Dünyada en çok satanlar listesine giren ve 30’dan fazla dile çevirilen kişisel gelişim kitapların yazarı da olan Dr.Gabor Maté’nin rehberliğinde bu dört günlük program boyunca misafirler en derin yanıyla yeniden bağlantı kurmak için ihtiyaçları olan araçları keşfedecek, ruhsal uyanış ve duygusal esenlik için daha iyi bir zihinsel dönüşüm yaşayacaklar.

Dr.Gabor Maté, Harvest topluluk katılımcılarına zihin ile bedenin aslında nasıl bir bütün oluşturduğunu, danışanlarının yaşamöyküleri aracılığıyla ve herkesin anlayabileceği bilimsel veriler ışığında açıklıyor. Zihin ile bedenin etkileşimine, yaşam boyu hastalıkta ve sağlıkta duygularla fizyolojinin ayrılmaz bütünlüğüne dikkat çekerken, insanın kendisi ile olan en derin bağlarını güçlendirmeye ve bütünsel iyileşmeye davet ediyor.

Six Senses Kaplankaya’da gerçekleşecek program ile ilgili daha fazla bilgi için;

https://www.sixsenses.com/en/resorts/kaplankaya/wellness-spa/retreats/deep-dive-into-self

https://www.harvestseries.com/retreat-with-gabor-mate adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yaz

 
 
  captcha