Özsüt lezzetleri BONTON ile her an her yerde Özsüt’ten yatırımcı dostu bir marka: ‘BONTON Özsüt’

Özsüt lezzetleri BONTON ile her an her yerde Özsüt’ten yatırımcı dostu bir marka:  ‘BONTON Özsüt’
Türkiye’nin tam 84 yıldır değişmeyen lezzetleriyle mutluluk tadında ürünler yaratan markası Özsüt, yepyeni konsepti BONTON’u hayata geçirmenin heyecanını yaşıyor. Günlük yaşantının temposuna uygun zengin ürün gamı ve al götür konseptiyle tasarlanan BONTON, küçük metrekareye sahip alanı ve daha az personel ihtiyacı ile tamamen yatırımcı dostu bir marka olarak konumlanıyor.

Özsüt, lezzet kalitesi ve güven veren imajı ile yepyeni bir markaya imza attı. Kiosk olarak tasarlanan Özsüt’ün yeni markası BONTON, pratik tüketilebilen birbirinden özel lezzetleri ve al götür konseptiyle çok daha fazla insana, çok daha hızlı şekilde ulaşabiliyor. Ayrıca düşük yatırım maliyeti ile yüksek karlılık sunan BONTON, yatırımcı adaylarına büyük fırsatlar yaratıyor.

Günlük yaşantının temposu içerisinde, Özsüt lezzetlerine hızlı ve pratik bir şekilde ulaşabilmeyi sağlayan BONTON, küçük metrekareye sahip alanı, daha az personel ihtiyacı ile tamamen yatırımcı dostu bir marka olarak tasarlandı. Özsüt’ün poğaçalar, açmalar, simitler, börekler, mini pizzalar, sandviçler, kurabiyeler, kekler, pastalar ve tatlılar gibi pratik tüketilebilen ve çeşitliliği ile göz dolduran lezzetlerinin yer aldığı BONTON kiosklarında, ayrıca barista tarafından kahve ve içecek servisi yapılıyor.

4 kiosk ile faaliyete başlayan BONTON’a ilgi büyük

İstanbul’da Mecidiyeköy, Şişli, Yenikapı ve Ayazağa metro istasyonlarında faaliyete başladıklarını ifade eden Özsüt İş Geliştirme Direktörü Burak Giray, “İlk etapta 4 adet BONTON kiosku ile başladık ancak yatırımcı dostu olan markamız BONTON’a ilgi hayli büyük oldu. Bu sebeple 2022 yılında BONTON ile hızlı bir ilerleme ön görüyoruz. İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa olmak üzere tüm büyükşehirlerde, yoğun caddelerde ve sokaklarda, şehir hastaneleri, üniversiteler gibi lokasyonlarla, toplu ulaşımın yoğunlaştığı bölgelerde yer almayı arzuluyoruz. İlerleyen dönemlerde ise, kiosktan farklı olarak daha büyük metrekarelerde mağazalar şeklinde hizmet vermeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

Yorum Yaz

 
 
  captcha